Луїс Енріке: «Ніколи не вважаю суперників фаворитами»

2024-04-11 13:58

Головний тренер «ПСЖ» Луїс Енріке прокоментував домашню поразку «Барселоні» (2:3) у першому матчі чвертьфіналу ЛЧ.

«Ми незадоволені поразкою. Другий матч тепер буде схожий на фінал, це наша мета. Не маю сумніву, що ми можемо пройти кваліфікацію. Вітаю «Барселону» з перемогою та грою.

Ми могли б зіграти краще. Доведеться дещо покращити у матчі-відповіді, але все одно задоволений тим, що побачив у цій зустрічі. Ми добре контролювали свої емоції, вважаю, але гра залежала від деталей.

Тренер також відповідає за результати. Я вибрав цей склад, бо думав, що вони найкраще підійдуть для цієї гри, але це не спрацювало. У перерві ми змінили наші плани та забили два голи.

Збираємося поїхати до Барселони, щоб вести війну.

Ніколи не вважаю суперників фаворитами, хоч би ким вони були. У турнірах найвищого рівня бачу це саме так. І продовжуватиму вірити, що ми поїдемо до Барселони за перемогою.

Повторю – ми могли перемогти в цьому матчі. У футболі важливі дрібні деталі. Сподіватимемося, саме ці дрібниці підуть нам на користь у матчі-відповіді», – цитує Енріке  ESPN.