Все материалы

photo

До 95-річчя «Динамо». Починаючи з 1927 року: за крок від фіналу Кубка чемпіонів

З нагоди 95-річчя футбольної команди «Динамо» (Київ) пригадуємо найголовніші матчі в історії клубу. На черзі – перший випадок, коли клуб був за крок від фіналу Кубка чемпіонів.

2022-05-23 10:43

photo

Російські окупанти обстріляли ще один український стадіон

Спортивна інфраструктура України продовжує страждати від навали російської орди. Жертвою вкотре став Харків – після місцевого стадіону Динамо прилетіло і на 5-тисячний «Сонячний».

2022-05-21 12:40

photo

Безперервна благодійна допомога від «Динамо»

Під час важкого періоду в історії України, пов’язаного із воєнною агресією російської федерації та вторгненням у нашу країну, не лише військові, а й усі верстви суспільства, організації, підприємства, представники бізнесу, тощо об’єдналися та стали на захист нашої держави. З перших днів війни керівництво київського «Динамо» надає всебічну допомогу тим, хто її потребує, не залишаючи без уваги жодного звернення.

2022-05-20 19:22

photo

«Динамо» поза конкуренцією. Як клуби УПЛ довіряють власним вихованцям

Міжнародний центр спортивних досліджень (CIES Football Observatory) на своєму сайті представив дослідження, одним із параметрів якого став відсоток зіграного часу клубними вихованцями у національному чемпіонаті.

2022-05-17 16:30

photo

Матеріал видання L'Equipe про благодійний тур «Динамо»

12 травня у найпопулярнішому французькому спортивному виданні вийшов великий матеріал про київське «Динамо». Він включав три частини – дві історичні і одну, присвячену благодійному турне команди. Пропонуємо вашій увазі переклад статті L'Equipe про матч динамівців у Базелі.

2022-05-15 11:00

photo

Головко: «Динамо» – це максималізм, радий, що є частиною цього легендарного клубу»

З нагоди ювілею київського клубу знаковий захисник «Динамо» та збірної України 90-х-2000-х, колишній тренер юнацької та молодіжної збірної України Олександр Головко в інтерв'ю офіційному сайту «біло-синіх» поділився яскравими спогадами від виступів за клуб, першого чемпіонства історії незалежної України, а також розповів особисту історію, пов'язану із вторгненням росії на територію нашої країни.

2022-05-14 14:02

новости