ЧС-2022

photo

Універсальні солдати: 7 гравців, які змінили позицію на чемпіонаті світу

Чемпіонат світу – головне видовище в футболі, до якого прикута увага всієї планети. Тут збираються кращі гравці, які намагаються саме протягом цього місяця показати свою найкращу гру в житті.

2022-12-21 10:30

photo

10 головних розчарувань чемпіонату світу в Катарі

На будь-якому турнірі є люди, команди чи події, які розчаровують. Від когось чекаєш яскравої гри, від когось виходу у фінал, а від організаторів – гідного турніру. Чемпіонат світу у Катарі точно запам'ятається всім. На жаль, не лише з гарного боку.

2022-12-19 12:25

photo

Марокко: незвичайний шлях до сенсації, «золоте покоління» та дивовижний тренер

Марокко – перша африканська збірна, яка змогла дійти півфіналу чемпіонатів світу за всю історію турніру. Зараз про це не говорить лише лінивий. Безумовно, саме вихід марокканців до 1/2 – це головна сенсація чемпіонату світу.

2022-12-13 09:10

photo

Англія – Франція 1:2. ЧС-2022, 1/4 фіналу. Драма британського капітана

Афіша з вивіскою «Англія – Франція» цілком могла б прикрасити фінал чемпіонату світу. Дві топові команди з крутою історією, купа зіркових гравців, авторитетні тренери, шалені традиції... Але зірки зійшлися так, що в Катарі їм довелося зійтися на стадії чвертьфіналу.

2022-12-10 23:28

photo

Хорватія – Бразилія 1:1, пен. 4:2. ЧС-2022, 1/4 фіналу. Бенефіс Ливаковича

Бразильці були ближчими до перемоги, але феєричний матч провів хорватський голкіпер Доминик Ливакович, який записав у свій актив кілька сейвів у грі і блиснув реакцією в післяматчевій серії пенальті.

2022-12-09 20:24

photo

Повторене досягнення України. Цікаві статистичні факти матчу Іспанія – Марокко

У 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 збірна Марокко переграла іспанців в серії пенальті з рахунком 3:0 після нульових 120-ти хвилин. Пропонуємо вашій увазі деякі цікаві статистичні факти цього поєдинку, надані Opta:

2022-12-07 11:00