ЛЧ, 1/4 фіналу. Баварія – Арсенал 1:0 (заг. 3:2). Звіт

«Баварія» мінімально обіграла «Арсенал» та вийшла в півфінал Ліги чемпіонів.

2024-04-18 00:08

«Баварія» в рамках матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів приймала на своєму полі «Арсенал». В першій зустрічі команди зіграли 2:2, тому, можна сказати, починали все з нуля. В стартовому складі мюнхенців з'явився Мазрауї, адже Девіс був дискваліфікований. В Арсеналу відзначимо відсутність Зінченка в стартовому складі – зліва в захисті грав Томіясу.

На стартових хвилинах гри команди задали доволі високий темп, але до дійсно небезпечних моментів справа не доходила. «Баварія» та «Арсенал» обмінювались випадами, а в середині першого тайму господарі могли відкрити рахунок, коли Мазрауї прискорився в чужий штрафний, отримав м'яч та робив пас – після рикошету м'яч ледь не пірнув у дальній кут.

Лондонці змогли відповісти трохи пізніше, але теж доволі небезпечно. Мартінеллі відгукнувся на передачу з флангу та пробив в один дотик з меж штрафного – Нойєр геніально обрав позицію та забрав м'яч. Обидві команди не соромились йти вперед, але й дуже компактно оборонялись, тому зовсім не дивно, що вболівальники не побачили голів в першому таймі.

На початку другого тайму «Баварія» створила момент для взяття воріт. Кімміх навісив з флангу в штрафний майданчик, а Горецька пробив головою – поперечина врятувала «Арсенал», а з добиванням Геррейру з гострого кута впорався Рая. Трохи згодом Магальяйнс необачно покотив м'яч назад, а Райя цього не очікував. Втім, все обійшлося.

Як виявилось, ті епізоди були лише першим дзвіночком для лондонців. В середині тайму  Йосуа Кімміх розстріляв ворота Райї ударом головою після подачі від Геррейру з лівого флангу. 1:0. Мікель Артета одразу намагався вплинути на гру виходом Жезуса та Троссара, але після цього «Баварія» впевнено йшла вперед і була трохи гостріша за супротивника.

«Арсенал» намагався перехопити ігрову ініціативу в останні хвилини та організувати фінальний штурм. Гості навіть мали непоганий момент, коли Едегор увірвався в чужий штрафний та пробив з правої ноги, але трохи влучності забракло. «Арсенал» так і не зміг засмутити Мануеля Нойєра, а фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Баварії», яка пройшла в 1/2 Ліги чепміонів.

БАВАРІЯ – АРСЕНАЛ – 1:0 (заг. 3:2)
Кімміх (63).
Баварія: Нойєр, Кімміх, Дайєр, де Лігт, Мазрауї (Кім Мін Чже, 76), Горецька, Лаймер, Сане (Упамекано, 89), Мусіала, Геррейру, Кейн.
Арсенал: Райя, Вайт, Габріел Магальяйнс, Саліба, Томіясу (Нкетіа, 86), Едегор, Жоржіньо (Габріел Жезус, 68), Райс, Сака, Гаверц, Мартінеллі (Троссард, 68).
Попередження: Лаймер (54), Кімміх (90+2) – Вайт (84), Габріел Жезус (90+3).