Сімеоне: «Тепер ми знаємо, що на нас чекає у Дортмунді»

2024-04-11 14:22

Голи Родріго де Пауля та Самуеля Ліно у першому таймі допомогли здобути перемогу «Атлетико» над «Боруссією» (2:1). Тренер мадридської команди Дієго Сімеоне залишився задоволеним звитягою над суперником.

«Шкода, що пропустили гол і закінчили матч із відчуттям, що нас притискають до наших воріт. Але головне, що ми все ж таки виграли.

Ми грали з хорошим пресингом, перехоплювали м'яч, так що суперник в першому таймі майже не мав  гольових ситуацій у грі. Тепер ми поїдемо на їхній стадіон, знаючи, що нас там чекає. Доведеться терпіти і користуватися перевагами простору. Але треба завершити розпочате», – заявив Дієго Сімеоне після перемоги над німцями.

Нагадаємо, що переможець цієї пари у півфіналі ЛЧ зустрінеться з переможцем пари «ПСЖ» – «Барселона».