ЛЧ, 1/8 фіналу. Боруссія Д – ПСВ 2:0 (заг. 3:1). Звіт

Команда Едіна Терзича в надзвичайно складній домашній грі дотиснула нідерландський ПСВ.

2024-03-14 00:01

Дортмундська «Боруссія» не виграла перший поєдинок у Нідерландах через скандальний пенальті, тому перед домашніми трибунами вийшла на гру дуже зарядженою. Стартова чверть зустрічі повністю залишилася за Дортмундом (статистика ударів – 8:0).

«Джмелі» дала високі швидкості та забили швидкий гол. Санчо розігнав атаку і сам її завершив. Джейдон загнав м'яч у ворота більярдним ударом від стійки. Домашня команда отримала ще більший заряд впевненості.

Дуже старався Мален. Колишній гравець ПСВ забив колишньому клубу на виїзді та прагнув повторити трюк у Дортмунді. Багато ударів, багато передач на загострення, була навіть заявка на пенальті, проігнорована арбітром.

«Боруссія» стала значно цікавішою після підсилення тренерського штабу Шахіном і Бендером, але водночас авантюрнішою. Як тільки суперник отримує м'яч на швидкості – виникає небезпека.

Спершу були дальні удари ПСВ, потім партнери почали знаходити передачами Люка де Йонга. Лосано двічі класно пробив здалеку та навіть влучив у каркас воріт. Кобель рятував «Боруссію» після ударів Тезе та Бакайоко.

ПСВ змінив картину гри, наблизившись до камбеку. Однак камбеку так і не сталося. Санчо отримав пошкодження та поступився місцем Ройсу, а Марко майже закрив усі питання. Фюллькруг забив з подачі капітана, але був офсайд.

У компенсований час де Йонг міг шокувати «жовту стіну», перевівши гру в овертайми, але не влучив з кількох метрів по воротах. А на останніх секундах Ройс отримав подарунок, опинився сам на сам з голкіпером і встановив підсумковий рахунок.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Дортмунда. Німці вийшли у чвертьфінал, а Петер Бос вилетів від своєї колишньої команди. Період на «Вестфаленштадіоні» й так був важким для тренера ще за часів Ярмоленка – сьогодні негативних емоцій побільшало.

БОРУССІЯ Д – ПСВ – 2:0 (заг. 3:1)