Украина

Регионы

«Авангард» – чемпион Винницкой области

2009-06-30 06:12

Євро-2012

Заходи

Протягом минулого тижня в області публічних заходів щодо Євро-2012 не проходило.

 

Реклама

Мною були перевірені на наявність зовнішньої реклами нижче перелічені вулиці міста: Ватутіна, Чехова, Немирівське шосе, Островського, Соборна, Хмельницьке шосе на даних вулицях реклами присвяченій Євро-2012 не було. Також оглянув супермаркет «Грош» що знаходиться на вулиці Чехова, в ньому сувенірної продукції не помічено.

ЗМІ

Місцевих ЗМІ, такі як: газети «RIA», «20 хвилин», «Місто», «33 канал», «Новини Вінниччини»; ТРК «Вінниччина», «Віта» «ВДТ-6» тему Євро-2012 не висвітлювали.

Місцевий футбол

Обласна федерація футболу

На сайті федерації футболу опублікований анонс фінального матчу розіграшу кубку Вінницької області який відбудеться 28 червня 2009 року на центральному міському стадіону між командами ФК «Тульчин» та ФК «Могилів-Подільський-Люкс».

На шляху до фіналу команди здобули ряд перемог на іншими аматорськими командами. ФК «Тульчин» розпочав боротьбу за Кубок з 1/8 фіналу, перемігши 15.10 та 29.10.2008 року Погребищанський ФК «Шляховик». В ? фіналу Тульчинську команду вже чекав Сутиський «Авангард» – минулорічний переможець Кубку. Перша гра 06 травня 2009 року відбулася в с. Сутиски, Тиврівського району і закінчилась з рахунком 1:1. При чому господарі поля відігралися наприкінці матчу, перебуваючи у чисельній меншості. Гра-відповідь відбулась 20 травня 2009 року, де тульчинці довели свою перевагу та перемогли з рахунком 2:0. У ? фіналу на ФК «Тульчин» чекав амбітний клуб «Горизонт» з м. Козятина. Програючи по ходу матчу, ФК «Тульчин» зміг переломити хід гри на свою користь, влучивши двічі наприкінці матчу у ворота суперника. Результат цієї гри, зважаючи на те, що команда «Горизонт» в останні роки є стабільною та має кваліфікований склад, не гарантував тульчинцям вихід до фіналу. Тому все вирішувалось в грі-відповіді, яка відбулась 17 червня у м. Тульчині в якому Тульчині перемогли з рахунком 2:0. В останнє, футбольна команда з м. Могилів-Подільського грала у фіналі Кубку області ще у сезоні 2003 – 2004 рр. На шляху до фіналу ФК «Могилів-Подільський-Люкс» у 1/8 розіграшу двічі поспіль зустрічався з молодою командою «Нива» з смт. Стрижавка, Вінницького р-ну. Не зважаючи на поразку у матчі – відповіді з рахунком 2:0, могилівчани потрапили в ? фіналу завдяки домашній перемозі 5:1. Наступним суперником був ФК «Приват-Петрол» з с. Агрономічне, Вінницького району. Дві перемоги 5:3 та 3:0 вивели ФК «Могилів-Подільський-Люкс» до півфіналу. ФК «Шаргород» поступився в першій грі в м. Могилів-Подільський з рахунком 0:1 у матчі відповіді гравці з Могилів-Подільського перемогли з рахунком 2:0 і вийшли в фінал.

 

Міні-футбол

До Дня молоді на стадіоні Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького з ініціативи міського центру соціальних служб та спорткомітету міської ради відбувся міні-футбольний турнір. Участь у ньому взяли не професіонали і навіть не аматори – зауважили автори проекту. Участь в якому приймали молоді люди які позбавилися наркотичної залежності. У незвичний спосіб близько вісімдесяти молодих людей вирішили на власному прикладі довести, що людина здатна не лише на падіння, а й на злети. А сила волі згуртовує і у житті, і у футболі. Подібний футбольний турнір в історії міста проводиться вдруге. Цього разу участь у ньому взяли вдвічі більше учасників, аніж минулого року – всього заявилося вісім команд, які і розподілили на підгрупи.

 

Чемпіонат області

Команду «Авангард» з смт. Сутиски вітали з достроковою перемогою в чемпіонаті області з футболу за три тури до завершення.