Украина

Калейдоскоп

photo

Григорий Суркис: «Для меня Трошкин – бог, как и вся легендарная команда «Динамо» 70-х»

После церемонии прощания с выдающимся защитником киевского «Динамо» Владимиром Трошкиным почетный член УЕФА Григорий Суркис поделился своими воспоминаниями о том, каким был легендарный динамовец на футбольном поле и в жизни.

2020-07-07 16:55

photo

Григорій Суркіс висловив співчуття з приводу смерті Володимира Трошкіна

Висловлюю найглибші співчуття у зв'язку зі смертю Володимира Миколайовича Трошкіна, одного з найкращих гравців в історії українського футболу, майстерного тренера та функціонера.

2020-07-05 20:07

photo

Корупція у ФФУ/УАФ: куди поділись гроші для будівництва майданчиків

Мінус півтора мільярда гривень. Парламентський комітет із правоохоронної діяльності розглядає можливі розтрати у Федерації футболу України. Йдеться про всеукраїнський проєкт будівництва футбольних полів. За документами, до кінця цього року в країні мали б побудувати 760 майданчиків.

2020-07-01 22:55

photo

Шевченко: «Когда я приезжал из «Милана», мы с Лобановским беседовали по 5 часов»

В интервью изданию The Athletic главный тренер сборной Украины Андрей Шевченко вспомнил о легендарном «Милане» и тренере итальянской команды Карло Анчелотти, рассказал о беседах с Валерием Лобановским, отметил умение Жозе Моуринью управлять командой, похвалил Фрэнка Лэмпарда и оценил игру своих подопечных.

2020-06-20 14:52

photo

Комітет ВР: роботу ТСК продовжити!

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Постанови Верховної Ради України «Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України)..., (реєстр. № 3484).

2020-06-19 14:00

photo

Кочетов – про корупцію Павелка: «Заклали по півмільйона завищення на кожному майданчику»

Корупція у великому спорті. Федерація футболу Києва просить нардепів продовжити розгляд гучної справи про розкрадання з бюджету держави та коштів УЄФА. Йдеться про гроші на будівництво спортивних майданчиків. Виділили кошти ще два роки тому, але деякі футбольні поля досі існують лише на папері.  

2020-06-15 13:15

photo

Мамка: «Проти Павелка відкрито сім кримінальних проваджень»

У листопаді минулого року Верховна Рада України створила Тимчасову слідчу комісію з розслідування порушень законодавства президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України) Андрієм Павелком при реалізації бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» в 2017-2018 роках. Найближчим часом парламент повинен заслухати звіт про результати піврічної діяльності комісії і вирішити питання про продовження її роботи. Про те, чого вдалося досягти ТСК на сьогоднішній день, і про можливі напрямки подальшого розслідування розповів заступник голови комісії, заступник голови комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Григорій Мамка.

2020-06-15 11:55