Металіст 1925 – Кривбас 1:3. Україна, 11-й тур. Звіт Задераки

Лідер чемпіонату «Кривбас» завдяки дублю Максима Задераки здобув перемогу над «Металістом 1925».

2023-10-20 21:11

«Кривбас» у 11-му турі УПЛ на виїзді зустрічався з «Металістом 1925». Через деякі кадрові проблеми вперше у сезоні ми побачили дует центральних півзахисників Татарков – Дебелко.

Дебют гри залишився за криворіжцями. Кузик непогано на перших хвилинах приклався з середньої дистанції – м?яч ледь не залетів у ближню дев?ятку. Й тут же перехоплення у центрі поля, швидка контратака. Татарков здорово прострілив у воротарський, звідкіля Задерака забиває свій п?ятий м?яч у сезоні – 0:1. Гра йшла на хороших швидкостях, «Кривбас» володів ініціативою.

На 14-й хвилині мав момент капітан Бескоровайний. Після подачі з кутового він виграв другий поверх, але поруч зі стійкою. Свій перший момент господарі створили тільки на 19-й хвилині, коли Борячук отримав м?яча у нашому штрафному та гостро пробивав – після рикошету, на щастя, тільки кутовий для суперника. Харків?яни цим епізодом показали, що хочуть вирівняти гру.

Й було небезпечно після проходу Дмитренка, але з його ударом Кліщук впорався, зігравши надійно. «Металіст 1925» провів ще декілька атак, але забив «Кривбас». Задерака класно відправив у прорив флангом Дебелка, який прострілив, а Кожушко пробив під воротарем – 0:2. Й тут же гості були зобов?язані забити третій гол, але той же Кожушко після довгої класної передачі Понєдєльніка не зумів переграти воротаря у ближньому бою.

Вже за дві хвилину знову момент. Бескоровайний пробивав впритул після кутового, але влучив у Сидоренка. Згодом зіграло футбольне правило: не забиваєш ти – заб?ють тобі. Вачіберадзе після помилки Кліщука на виході забивав вже у порожні ворота – 1:2.

У перерві Семотюк змінив у опорній зоні Бізіману, який отримав попередження.

Початок другої половини залишився за «Металістом 1925». Вони проводили багато атак, але оборона гостей грала впевнено. Кузик отримав пошкодження, замість нього вийшов По. Не дивлячись на активність суперника, гра йшла без моментів. «Кривбас» перетерпів цей нелегкий відрізок матчу та провів свою разючу контратаку. На 68-й хвилині з ударом Понєдєльніка з гострого кута впорався голкіпер, але на добиванні першим був Задерака – 1:3.

Пішли обопільні гострі атаки. Кожушко змарнував вихід один на один, пробивши повз ближній кут, а Сидоров у подібній ситуації вже обіграв Кліщука, але влучив у стійку. Пізніше дебютував Прінс, вийшовши замість Кожушка, а потім і молодий Гончарук. Кінцівка матчу пройшла у обопільних атаках, але рахунок більше не змінювався.

МЕТАЛІСТ 1925 – КРИВБАС – 1:3
Вачіберадзе (40) – Задерака (3, 68), Кожушко (32).
Металіст 1925: Сидоренко, Жичиков, Є.Ткачук, Безуглий, Фарина (Капінус, 79), Габелок, Русин (Арі Моура, 79), Вачіберадзе, Мартинюк (Юсов, 59), Дмитренко (Бичек, 59), Борячук (Сидоров, 59).
Кривбас: Кліщук, Понєдєльник, Бескоровайний, Стецьков, Дібанго, Кузик (По Жан, 53), Дебелко, Бізімана (Семотюк, 46), Татарков (Гончарук, 90+2), Задерака (Блізніченко, 90+2), Кожушко (Прінс, 84).
Попередження: Борячук (25), Дмитренко (42) – Бізімана (45), Стецьков (90).