Олександрія – Чорноморець 1:5. Україна, 8-й тур. Звіт

Впевнена перемога над «Олександрією» дозволила «Чорноморцю» піднятися на другу сходинку турнирної таблиці.

2023-09-22 22:25

В протистоянні «Олександрія» – «Чорноморець», одесити виявилися сильнішими, зробивши гру ще в першому таймі. Вже на 11 хвилині одна з перших атак гостей завершилася голом. Відзначився Єрмаков – 0:1.

На 18-й, після навісу на лінію воротарського майданчика, Штогрін випередив наших захисників і переправив м’яч у ворота – 0:2.

На 30-й хвилині Кузик забиває третій гол. А вже в компенсований час Бойчук, після багатоходівки одеситів, робить рахунок розгромним, забивши м’яч «у роздягальню».

На 72-й хвилині містянам вдалося відіграти один гол: забив Антон Кравченко після розіграшу стандарту.

На 77-й хвилині «Чорноморець» забиває п’ятий гол: відзначився Хадіда.

ОЛЕКСАНДРІЯ – ЧОРНОМОРЕЦЬ – 1:5
Кравченко (73) – Єрмаков (11), Штогрін (18), Кузик (30), Бойчук (45+2), Хадіда (77).
Олександрія: Шевченко, Копина, Кравченко, Савченко (Шостак, 46), Ернандес, Ковалець (Смирний, 85), Білошевський, Сігеєв, Джевані (Альвіна, 70), Кулаковський (Андрейчук, 46), Микитишин (Шулянский, 46).
Чорноморець: Варакута, Путря (Ухань 84), Гучек, Єрмаков, Брагару, Кузик, Васильєв (Салюк, 83), Дада (Хадіда, 74) Штогрін (Бадібанга, 69), Ієде, Бойчук (Вакула, 74).
Попередження: Сігеєв (66) – Васильєв (43).