Кривбас – Шахтар 3:3. Україна, 4-й тур. Звіт

В Кривому Розі заключний матч 4-го туру чемпіонату України між «Кривбасом» та «Шахтарем» завершився унічию.

2023-08-20 21:35

Початок гри залишився за гостями, які забили «швидкий» гол. На 8 хвилині не встигли на лівому фланзі захисту за Зубковим, який пробивав по воротах – м?яч летів повз ціль, але Кащук зумів підправити того у ворота – 0:1. «Шахтар» володів мінімальною перевагою, більше володіючи м?ячем. «Кривбас» провів у відповідь декілька перспективних атак.

Після хорошої подачі Понєдєльніка справа Хомченовський трішеки не дістався до м?яча. А от «Шахтар» забив вже у наступній атаці. Криськів обігрався з партнером та увірвався у карний майданчик. Постріл у дальній кут – 0:2. Червоно-білим важко давався дебют. За дві хвилини потужний удар Степаненка прийняла на себе стійка.

Господарі трохи завелись у середині тайму: Бізімана пробивав здалеку – поруч зі стійкою. Тут же Дібанго поборовся за м?яч, обікрав опонента та виконав передачу низом на вільного Хомченовського. Дмитро другим дотиком пробив точнісінько у дальній кут – 1:2. «Кривбас» перехопив ініціативу, та проводив небезпечні атаки. Були удари як з близької, так і середньої відстані.

Але господарі поля власноруч привезли собі проблеми на рівному місці. «Шахтар» запресингував Кліщука та змусив того помилитись. Андрій віддав неточну передачу, пішла швидка атака – Криськів з близької відстані вразив порожні ворота – 1:3. Але «Кривбас» і не думав падати духом. Вже за дві хвилини прохід Дібанго зліва та ідеальна передача на Кожушка, який класно у падінні забив свій дебютний гол за червоно-білих – 2:3.

Другий тайм розпочався з атак «Кривбасу», але і «Шахтар» відповідав не менш гостро. Після подачі з кутового Стецьков ударом з другого поверху влучив у поперечину. Добивання другим темпом – м?яча з порожніх воріт виносить захисник.

Криворіжці розпочали дуже активно, й на 62-й хвилині швидка флангова атака завершилась подачею Задераки та невідпорним ударом головою Бескоровайного – 3:3.

Донеччани активізувались, й вже Келсі, який вийшов на заміну, мав момент, але з близької відстані у ворота не влучив. Гра особливо нервовою стала після вилучення Хомченовського.

Арбітр пішов дивитись VAR після фолу нашого капітана у центрі поля, й після роздумів прийняв рішення вилучити Дмитра... Гості, звісно, у більшості перехопили ініціативу. Але невдовзі склади знову були рівні. Червону картку перед собою побачив Бондаренко. Кінцівка гра пройшла в обопільних атаках. Гості догравали взагалі у меншості після другого попередження – Чигринський пішов з поля.

КРИВБАС – ШАХТАР – 3:3
Хомченовський (24), Кожушко (44), Бескоровайний (64) – Кащук (8), Криськів (18, 42).
Кривбас: Кліщук, Понєдєльнік, Бескоровайний, Стецьков, Дібанго, Іліч (Приходько, 81), Бізімана (Блізніченко, 81), Задерака, Луньов (Вакулко, 71), Хомченовський, Кожушко (Дебелко, 46).
Шахтар: Різник, Гочолеішвілі (Конопля, 90+5), Чигринський, Матвієнко, Степаненко, Криськів (Келсі, 62), Зубков (В'юнник, 90+5), Топалов, Бондаренко, Кащук (Назарина, 62), Сікан (Невертон, 89).
Попередження: Хомченовський (10), Бескоровайний (32), Кожушко (32), Понєдєльнік (87), Блізніченко (90+7) – Топалов (35), Чигринський (90+1).
Вилучення: Хомченовський (74) – Бондаренко (84), Чигринський (90+5, (друге попередження).