Ворскла – Чорноморець 2:1. Україна, 5-й тур. Звіт

«Ворскла» перемогла «Чорноморець» і завадила одеситам вийти в лідери чемпіонату.

«Футбольний клуб»

2023-08-27 19:09

Господарям поля вдалося забити швидкий гол – Кане довгою передачею відправив у відрив Степанюка, а форвард протягнув м’яча до воріт суперника і точно пробив у дальній кут – 1:0.

Гості кинулися відіграватися, але Шпорн, а згодом Штогрін свої моменти не використали.

В свою чергу «Ворскла» зусиллями Юрченка, Кане та Степанюка тиснула на ворота «Чорноморця». І під завісу першого тайму атака господарів поля досягла успіху – Степанюк вивів на ворота гостей Юрченка, а той вправно розібрався з захисником і воротарем – 2:0.

На початку другого тайму старання гравців «Чорноморця» дозволило скоротити розрив у рахунку – одесити буквально заштовхали м’яч у ворота полтавців – 2:1.

Гості зусиллями Авагімяна створили ще кілька моментів біля воріт «Ворскли», але в заключній фазі атаки діяли невпевнено.

На 86-й хвилині «Ворскла» могла збільшити рахунок, але Бацула не реалізував вихід віч-на-віч із воротарем.

«Ворскла» перемогла і трохи поліпшила своє турнірне становище. А «Чорноморець» змарнував шанс вийти в лідери чемпіонату.

ВОРСКЛА – ЧОРНОМОРЕЦЬ – 2:1
Степанюк (4), Юрченко (45+1) – Пердута (54, автогол).
Ворскла: Ісенко, Пердута, Скляр, Корнієнко (Нестеренко, 65), Юрченко (Кунья, 65), Степанюк, Павлюк, Бацула, Челядін (Кулаковський, 89), Кане, Сантана (Хрипчук, 83).
Чорноморець: Шевченко, Брагару (Хадіда, 46, Гучек, 88), Єрмаков, Салюк, Путря, Васильєв, Кузик, Шпорн, Штогрін (Вакула, 75), Ієде (Дада, 75), Бойчук (Авагімян, 46).
Попередження: Скляр (8), Пердута (42) – Шпорн (44), Салюк (69), Авагімян (75).