Минай – Зоря 1:1. Україна, 5-й тур. Звіт

«Минай» та «Зоря» зіграли унічию в цікавому матчі з великою кількістю гострих моментів.

«Футбольний клуб»

2023-08-27 15:08

Суперники жваво почали гру. Мяч майже не затримувався в центрі поля, і основні події розгорталися біля воріт. Найбільшу загрозу воротарям несли флангові передачі, а господарі поля використовували їх частіше. За перші 15 хвилин «Минай» створив три гольових моменти, але рахунок відкрили гості – партнери вивели на завершальний удар Вікентія Волошина, а той не схибив – 0:1.

Господарі поля не знітилися і через кілька хвилин зрівняли рахунок – Джордан збив Твердохліба, а Вітенчук чітко реалізував пенальті – 1:1.

Ближче до кінця першого тайму далась взнаки спека, і гра значно уповільнилася. Що не завадило командам обмінятися гострими моментами. Проте завершальним ударам забракло точності.

По перерві обидві команди приклали немало зусиль, щоб вийти вперед у рахунку. Гольових моментів, створених суперниками, вистачило б на кілька матчів. Загалом «Минай» і «Зоря» завдали 30 ударів по воротах.

Якщо на початку другого тайму активніше діяли господарі поля, то в заключні хвилини ігрова перевага перейшла до гостей.

До фінального свистка рахунок не змінився, в чому неабияка заслуга воротарів – Бандури та Турбаєвського.

МИНАЙ – ЗОРЯ – 1:1
Вітенчук (25, з пенальті) – Волошин (16).

Минай: Бандура
, Солдат, Нємчанінов, Ю.Кравчук, Булеза, Вітенчук, Ралюченко (Кораблін, 67), Дмитрук, Твердохліб, Гечев (Одарюк, 67), Вишневський (Рогозинський, 77).
Зоря: Турбаєвський, Кирюханцев, Джордан, Батагов, Снурніцин (Дришлюк, 46), Горбач (Алефіренко, 46), Мічин (Хахльов, 72), Антюх, Волошин (Чурко, 62), Вантух, Бугай (Герреро 46).
Попередження: Вишневський (77) – Снурніцин (39).