Оболонь – Зоря 2:4. Україна, 11-й тур. Звіт

«Оболонь» і «Зоря» провели видовищний матч – шість голів, два дублі, два пенальті. В підсумку – важка та заслужена перемога гостей.

«Футбольний клуб»

2023-10-20 19:11

З перших хвилин зустрічі суперники заграли у швидкий відкритий футбол. М’яч майже не затримувався в центрі поля, тож гострих моментів біля воріт вистачало.

«Зоря» зуміла забити швидкий гол – на 5-й хвилині Мічін чудовою вертикальною передачею вивів Герреро до воріт Рибки, а форвард вдало скористався шансом – 0:1.

Через хвилину «Оболонь» мала зрівнювати рахунок, але Тарануха, вийшовши віч-на-віч з Турбаєвським, не зміг переграти голкіпера.

Проте «пивовари» не знітилися, продовжили атаки і дуже швидко відновили рівновагу – на 20-й хвилині Суханов насмілився на дальній удар, а воротар «Зорі» виявився до цього не готовим – 1:1.

А через кілька хвилин «Оболонь» вийшла вперед. Вантух біля своїх воріт підштовхнув Нагієва, за що Ігор Пасхал призначив пенальті, який впевнено реалізував Суханов, оформивши дубль – 2:1.

Але і на цьому події першого тайму не вичерпалися. На 38-й хвилині дубль оформив Герреро – оборонці «Оболоні» залишили нападника без нагляду, а той невідпорно пробив у нижній кут воріт – 2:2.

По перерві активніше виглядали господарі поля, біля воріт Турбаєвського час від часу ставало гаряче.

В середині другого тайму гості вирівняли гру, а на 74-й хвилині вийшли вперед. Після подачі кутового м’яч потрапив до Батагова, і той не схибив – 2:3.

«Оболонь» кинулася відіграватися, але на 88-й хвилині пропустила контратаку – Рибка порушив правила у боротьбі з Герреро, і Антюх влучно пробив з позначки – 2:4.

Перемога дозволила «Зорі» піднятися на 13-те місце у турнірній таблиці.

ОБОЛОНЬ – ЗОРЯ – 2:4
Суханов (20, 28, з пенальті) – Герреро (5, 38), Батагов (74), Антюх (88, з пенальті).
Оболонь: Рибка, Нагієв, Карась, Приймак, Лук’янчук, Прокопенко, Косовський (Слободян, 80), Мороз, Дубко (Черненко, 64), Суханов (Краснопір, 57), Тарануха (Груша, 80).
Зоря: Турбаєвський, Данченко, Джордан (Снурніцин, 90), Батагов, Вантух, Жан Клод (Нагнойний, 56), Яцик, Антюх, Мічін (Мишньов, 77), Горбач, Герреро.
Попередження: Прокопенко (25), Дубко (41) – Жан Клод (24), Батагов (71), Джордан (77).