Перша ліга

Найшвидший дубль в історії Першої ліги, перший розгром 6:1 – головне про 11-й тур Першої ліги

11-й тур Першої ліги мовою чисел та фактів.

2023-10-10 15:30

Серіали

•    Безпрограшна клубна рекордна серія Інгульця у Першій лізі триває 24 гри: 18 перемог та 6 нічиїх.
•    Безпрограшна серія Карпат в чемпіонатах триває 12 ігор: +9=3.
•    Агробізнес з Металістом очок у Першій лізі і далі не втрачає – три перемоги.
•    Прикарпаття грає внічию вже в 5-ти поспіль матчах, що стало повторенням клубного «мирового» серіалу.
•    Пропускна домашня клубна рекордна серія Епіцентру триває у Першій лізі 9 ігор – 15 голів.
•    Діназ перервав свою пропускну клубну рекордну серію, яка тривала у Першій лізі 11 ігор – 19 голів.
•    Завершилася програшна клубна антирекордна серія Гірника-Спорту, яка тривала у Першій лізі 7 ігор.
•    Маріуполь перервав безпрограшну серію в чемпіонаті, яка тривала впродовж рекордних для клубу 8-ми ігор (3 перемоги та 5 нічиїх).
•    Гольова клубна рекордна серія Металурга у Першій лізі триває 8 ігор – 16 голів.
•    Безнічийна клубна рекордна серія Чернігова у Першій лізі триває 13 матчів: 3 перемоги та 10 поразок.

Великі перемоги

•    Перша у Першій лізі велика перемога Інгульця над Черніговом (у 2-й грі).
•    Чернігів зазнав найбільшої з 3-х великих поразок у Першій лізі.

Вольові перемоги

•    11-а у Першій лізі вольова перемога Гірника-Спорту, в тому числі 1-а над Маріуполем (у 4-й грі).
•    2-а у Першій лізі вольова перемога Полтави, в тому числі 1-а над Лівим берегом (у 2-й грі).
•    3-я у Першій лізі безвольна поразка Маріуполя, 1-а – Лівого берега (в 11-й грі).

Дублі

•    1-й дубль у Першій лізі оформлює Ілля Зубков (Маріуполь, у 40-й грі), який стає автором найшвидшого (!) дублю в історії Першої ліги – на 2-й хвилині. Співавторами попереднього рекорду були три гравці, які забивали свої другі голи на 6-х хвилинах.
•    1-й дубль у Першій лізі оформлює Сергій Стень (Епіцентр, у 31-й грі), Богдан Гора (Гірник-Спорт, у 32-й), Олександр Козак (Інгулець, у 91-й), який стає автором 1300-го (!) домашнього дублю у Першій лізі
•    15-й дубль Гірника-Спорту у Першій лізі, 1-й домашній – Маріуполя (у 17-й грі).
•    28-й дубль у Першій лізі суперників Гірника-Спорту, 4-й – Маріуполя, 3-й – Хуста та Чернігова.

Голи

•    10-й гол у Першій лізі забиває Олександр Козак (Інгулець, 2-й м’яч у грі), 5-й – Сергій Стень (Епіцентр, 2-й), Ілля Зубков (Маріуполь, 2-й), Данило Книш (Нива Б), Ярослав Доброхотов (Поділля), Максим Сердюк (Чернігів), 1-й – Андрій Романенко (Гірник-Спорт, у 6-й грі), Ярослав Квасов (Інгулець, у 20-й), Ілля Гаджук (Інгулець, у 5-й).
•     У 5-му для себе клубі Першої ліги відкриває лік голів Владислав Нехтій (Нива Б), який раніше забивав суперникам Краматорська, Полтави, Колоса і ЛНЗ, 2-му – Андрій Ліповуз (Епіцентр) – Поділля.
•    Гольова серії Віталія Кольцова (Інгулець) у Першій лізі триває 4 гри (4 голи).

Матчі

•    150-й матч у Першій лізі провів Артур Новотрясов (Буковина), 100-й – Андрій Ляшенко (Епіцентр), Артур Рябов (Карпати), 50-й – Сімон Галоян (Кремінь), 1-й – нігерієць Принс Чісом Чібуезе (Гірник-Спорт), Денис Герасименко (Чернігів).
•    60-й тренерський матч Олега Рипана у Першій лізі: +21=16-23 м’ячі 75-76, 10-й – Андрія Аніщенка: +1=3-6 м’ячі 6-16.
•    Ілля Зубков (ФСК Маріуполь) у матчі проти Гірник-Спорт оформив найшвидший дубль за всю історію Першої ліги! Він забив на першій і другій хвилинах, причому, відкрив лік голам уже на 13-й секунді!

Вилучення

•    1-а у Першій лізі гостьова червона картка гравця Вікторії.
•    1-й раз у Першій лізі вилучається з поля Дмитро Сахно (Вікторія, у 7-й грі), Євген Опанасенко (Полтава, у 37-й), Олександр Чернятинський (Лівий берег, у 7-й).
•    Удев`яте у Першій лізі вилучає гравців арбітр Олександр Титов (Донецьк), 5-й – Артем Михайлюк (Житомир).

Пенальті

•    3-й з 3-х реалізований пенальті у виконанні Ярослава Доброхотова (Поділля).
•    Уперше у Першій лізі пробивали пенальті Сергій Стень (Епіцентр, у 31-й грі), Данило Книш (Нива Б, у 27-й) і зуміли їх реалізувати.
•    5-й з 5-ти у Першій лізі реалізований удар з «позначки» у ворота Романа Льопки (Нива Б), 3-й з 4-х – Дмитра Непогодова (Поділля), 2-й з 3-х – Ігоря Левченка (Хуст).
•    2-й з 9-ти нереалізований пенальті у виконанні Михайла Сергійчука (Нива Б).

Автоголи

•    11-й у Першій лізі «самостріл» легіонерів, в тому числі 4-й – бразильців.
•    1-й у Першій лізі автогол Габріеля Гомеса Феррейри (Металіст, у 10-й грі).
•    5-й у Першій лізі автогол суперників Агробізнеса.

Командні «родзинки» туру

•    100-й матч Карпат у Першій лізі: +60=18-22 м’ячі 141-75.
•    Інгулець повторює клубний рекорд у Першій лізі, забиваючи 6 голів за гру і вперше перемагає з рахунком 6:1.
•    Чернігів вперше пропускає 6 голів в одному матчі Першої ліги.
•    Інгулець здобув 40-у домашню перемогу у Першій лізі.
•    Чернігів зазнав 10-ї гостьової поразки у Першій лізі.
•    Матч Металіст – Агробізнес став 100-м з початку чемпіонату.
•    Діназ 10-й раз зіграв внічию у Першій лізі.
•    1-а з початку чемпіонату перемога з рахунком 6:1, яка стає 15-м варіантом рахунків нинішнього сезону.