Перша ліга

ТМ. Карпати (Львів) – Шахтар – 2:2

2024-03-16 11:22

У п’ятницю, 15 березня, львівські «Карпати» провели заключний контрольний поєдинок перед відновленням сезону. Суперником «зелено-білих» був донецький «Шахтар». Матч на стадіоні «Україна» завершився внічию – 2:2.

Карпатівці відкрили рахунок вже на першій хвилині матчу. Джаред Хаса на фланзі виграв боротьбу за м’яч у Педріньо та віддав передачу на Іґора Невеса. Бразилець асистував Яну Костенку, який переправив м’яч у сітку воріт «гірників» – 1:0. На сьомій хвилині львів’яни мали можливість забивати вдруге. Іґор Невес вийшов на ударну позицію та пробив, але Артур Рудько парирував постріл.

Донеччани активно тиснули на ворота «Карпат» і незабаром зуміли відновити паритет. Лассіна Траоре отримав м’яч у штрафному майданчику «зелено-білих» після передачі Віктора Цуканова та влучно пробив – 1:1. Через кілька хвилин Амбросій Чачуа бив з-за меж штрафного майданчика – Рудько здійснив сейв і перевів м’яч на кутовий. Після подачі з корнера гості зуміли відбитися.

На 34-й хвилині «Шахтар» вийшов вперед. Невертон віддав передачу на Траоре, який завдав удару вже по порожніх воротах «Карпат» – 1:2. Львів’яни через кілька хвилин могли зрівняти рахунок. Костенко отримав м’яч у штрафному майданчику гостей, та у ворота не влучив.

Друга половина зустрічі розпочалась доволі спокійно. Команди обмінювались моментами, але до небезпечних епізодів справа не доходила. На 64-й хвилині карпатівці могли зрівняти рахунок. Єгор Демченко виконував штрафний удар з перспективної позиції, але м’яч після пострілу карпатівця пролетів над поперечкою.

На 75-й хвилині карпатівці заробили право на пенальті. Педріньо порушив правила у своєму штрафному майданчику проти Андрія Булези. До виконання 11-метрового удару підійшов новачок «Карпат» Аріельсон і переправив м’яч у сітку воріт «Шахтаря» – 2:2.

До фінального свистка команди більше не забивали.

КАРПАТИ (Д2) – ШАХТАР – 2:2
Костенко (1), Аріельсон (76, з пенальті) – Траоре (14, 34).
Карпати (1-й тайм): Кожухар, Саків, Бабогло, Векляк, Полегенько, Костенко, Чех, Чачуа, Хаса, Хромей, Іґор Невес. (2-й тайм): Ільющенков, Булеза, Мизюк, Козік, Романюк, Фетько (Тлумак, 69), Клименко, Рябов, Підлепенець, Демченко, Аріельсон.
Шахтар (стартовий склад): Рудько, Міроші, Гочолейшвілі, Цуканов, Педріньо, Назарина, Невертон, Бондаренко, Криськів, Келсі, Траоре. Запасні: Барченко, Твардовський, Азаров, Дрозд, Удод, Лосенко, Ющенко, Бундаш, Кевін.
Попередження: Полегенько (8), Тлумак (85) – Невертон (17), Криськів (63), Назарина (78).