Кремінь – Металіст ? 0:0

Агробізнес – Вікторія – 0:0

Діназ ? Буковина – 0:2

ТРЕНЕР ТУРУ – ВІТАЛІЙ ПЕРВАК («ЛІВИЙ БЕРЕГ»)
У місті-герої Бучі «Лівий берег» витримав важке, хай не вводить в оману рахунок 5:1, випробування. Оновлена «Кудрівка-Нива» чинила супротив, не дала гостям повноцінно комбінувати до перерви і навіть зрівняла цифри на табло невдовзі після перерви. Проте в меншості, яка під кінець гри стала подвійною, стрімко оновлена команда господарів зазнала розгромної поразки. Головний тренер киян вгадав і з тактикою на гру, і з замінами.

ДЖОКЕР ТУРУ – ІВАН БУДНЯК («БУКОВИНА»)
Це гарний тур для гравців із лавки запасних. Дебютант «Лівого берега» Сіднней забив уже на 6 хвилині, новачок «Інгульця» Сад через 15 хвилин після виходу на поле забив переможний м’яч екс-одноклубникам із «Прикарпаття», весняне поповнення «Хуста» Чабан провів гол через 27 хвилин, а І.Зубков із ФСК «Маріуполь» – через 36. У кожного з цих гравців власна ціна результативної дії, своя історія та бекґраунд. Але навіть на фоні таких якісних джокерів вирізняється Будняк. Граючи свій перший матч за нову команду, уже через хвилину після виходу на поле Іван зробив обидва голи в Демидові: поборовся за м’яч на початковій стадії, коли Сергійчук з прострілу Гончарука відкрив рахунок, а потім забив сам.

Статистика: 18 матчів у чемпіонаті, 2 голи.

НАЙКРАЩИЙ МОЛОДИЙ ГРАВЕЦЬ ТУРУ – ВОЛОДИМИР ШЕВЧУК (ФК «ХУСТ»)
Матч «Металург» – ФК «Хуст» виявився скандальним, але завершився перемогою закарпатців. Через хвилину після пропущеного м’яча півзахисник Шевчук розігрався з Приходьком і забив прицільним ударом, потім міг забивати ще, а в кінцівці видав гольову передачу на Гарнагу, продершись крізь кількох суперників.

Статистика: 13 матчів у чемпіонаті, 4 голи, 3 асисти.

ГОЛ ТУРУ – ЄВГЕН МІСЮРА («КУДРІВКА-НИВА» → «ЛІВИЙ БЕРЕГ»)
Та що ж це за тур такий! Як же вривається Перша ліга після відпочинку! Розкішні голи прицільними ударами провели хустянин Шевчук, львів’янин Полегенько, кам’янчанин Кравчук, чернігівець Кривобороденко. Всі ці голи вводимо в шорт-лист найкращих у сезоні! Але навіть вони дещо в тіні порівняно з шедевром кудрівко-бузівчанина Місюри, який зарядив з такої відстані, настільки без шансів для воротаря, що ну!..

ГЕРОЙ ТУРУ – ПАВЛО ПОЛЕГЕНЬКО («КАРПАТИ»)
Своїми двома голами приніс лідеру важку перемогу над СК «Полтава».

Статистика: 19 матчів у чемпіонаті, 5 голів, 3 асисти.

ФАКТ ТУРУ
Ніхто цього сезону не пробивав 11-метрові частіше за «Інгулець», але відразу чотири з 10 пенальті не реалізував лідер Групи Б й один із фаворитів чемпіонського раунду.

Ще кілька цікавинок:
– «Гірник-Спорт» зазнав 120-ї поразки у Першій лізі
– 50-й матч у Першій лізі провели Орест Панчишин («Кремінь»), Олег Лень («Агробізнес»)
– Олександр Чижевський провів 80-й тренерський матч у Першій лізі: +34=24-22 м’ячі 101-76