Молодь

Євро-2024 (U-19): юнацька збірна України розпочала еліт-раунд відбору з перемоги

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) розпочала боротьбу в еліт-раунді відбору Євро-2024 (U-19).

Орест ЛЕЛЕКА, «ПРЕСИНГ»

2024-03-20 17:15

За підсумками жеребкування еліт-раунду синьо-жовті потрапили до групи 7 разом зі збірними Швейцарії, Північної Македонії та Латвії. Свій стартовий матч підопічні Дмитра Михайленка проводили проти господарів міні-турніру в македонському Скоп’є на FFM Training Centre.

Перший тайм проходив у боротьбі, але з перевагою наших хлопців. Небезпечно пробивав головою Кревсун, перевірили голкіпера суперників Гаджиєв і Синчук. А перед самою перервою Кревсун ударом із підбору після кутового відкрив рахунок.

Одразу по перерві Пономаренко влучним ударом із-за меж штрафного збільшив перевагу синьо-жовтих. Македонці відповіли неточними спробами Назіфі та Гьоргієвського. Надалі моменти виникали в основному біля воріт господарів, зокрема перевірили кіпера Синчук і Маткевич.

Наприкінці матчу балканці залишилися в меншості. У такій ситуації наша команда без проблем утримала здобуту перевагу – 2:0. Наступний матч підопічні Дмитра Михайленка проведуть 23 березня проти Латвії.