Євро 2025 (U21). Люксембург – Україна 0:3. Шість очок із шести

Молодіжна збірна України провела свій другий поєдинок у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) — у гостях проти команди Люксембургу.

2023-10-12 23:44

Відбірний цикл чемпіонату Європи молодіжна збірна України (гравці 2002 року народження й молодші) розпочала 12 вересня з перемоги в номінально домашньому матчі, що відбувся в словацькому Попраді, над командою Північної Ірландії — 1:0. Тепер же синьо-жовті проводили гостьову гру з Люксембургом.

Українці одразу ж заволоділи м’ячем, однак довго не могли створити моменти. Можна пригадати хіба що удар Бражка зі штрафного, з яким упорався голкіпер. Ближче до середини першого тайму наша команда стала частіше турбувати Латіка. На 30-й хвилині Брагару схибив із чудової позиції, невдовзі воротар парирував удари Очеретька і Бражка.

Люксембуржці відповіли своїм гострим випадом, коли Гонсалвеш невдало замкнув дальню. На 43-й хвилині близьким до взяття воріт був Рубчинський — господарів виручила стійка. Згодом небезпечно зі штрафного приклався Смоляков, але м’яч полетів вище цілі. Проте вже за мить гості повели в рахунку: після закидання від Бражка з глибини Роман віддав на Краснопіра, який проштовхнув м’яч у ворота.

У другому таймі підопічні Унаї Мельгоси також володіли перевагою. На 54-й хвилині небезпечно зі штрафного приклався Смоляков, можна пригадати й удар Ярмолюка. Певний час ініціативу мали господарі, зокрема, небезпечно здалеку пробив Гонсалвеш. Утім, на 69-й хвилині українці подвоїли свою перевагу — після передачі Волошина відзначився В’юнник, який щойно з’явився на полі.

На 82-й хвилині Турпінг пробив із-за меж штрафного — на допомогу Нещерету прийшла стійка. Відіграти бодай м’яч Люксембургу не вдалося, а в компенсований час третій гол збірної України з передачі В’юнника оформив Квасниця. У підсумку — 3:0 на користь гостей.

Щодо відсутності трансляції гри. Виходячи з того, що організатори матчу здійснювали виробництво сигналу обмеженими ресурсами, трансляція в телевізійному форматі наживо не здійснювалася. Однак український бродкастер відправив знімальну групу для того, щоб уболівальники мали можливість отримати інформацію про поєдинок і, зокрема, переглянути найкращі моменти гри. Ексклюзивні відео з Люксембургу найближчим часом можна буде побачити на медіаресурсах УАФ та суспільного.

Наступний свій поєдинок, номінально домашній з англійськими однолітками, синьо-жовті проведуть 16 жовтня у словацьких Кошицях на стадіоні «Кошицька футболова арена». Початок зустрічі — о 18:30 за місцевим часом (о 19:30 за київським).