Чемпіонат U19. Олександрія – Динамо – 1:2. Звіт про матч

2024-04-12 16:38

У п'ятницю, 12 квітня, в рамках 24-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося із «Олександрією» з однойменного міста у Кіровоградській області. Цей матч проходив на полі стадіону «Ніка-плюс». Зазначимо, що у попередніх турах динамівці набрали 57 очок і посідали перше місце в турнірній таблиці. А «Олександрія» з 37 очками перебувала на 7-й сходинці, щоправда, суперник киян провів на одну гру менше.

З початку поєдинку динамівці взяли м’яч під свій контроль, але підходити до воріт господарів занадто близько протягом певного часу не вдавалося. Перший небезпечний момент виник після подачі від кутової позначки до штрафного майданчика, але воротар Долгий у стрибку зумів вибити м’яч. Також відзначимо дальній удар Пономаренка – м’яч пролетів трохи вище воріт.

Ще після однієї подачі від кутової позначки м’яч опинився в руках у воротаря «Олександрії». Гра, в основному, проходила у середині поля, загострювати ситуацію біля воріт господарів киянам вдавалося лише час від часу. Але ігрова та територіальна перевага гостей була очевидною та сумнівів не викликала. У середині тайму захист господарів упорався із ще одним стандартним положенням, вибивши м’яч із власного штрафного майданчика якомога далі. Олександрійці ж лише лічені рази змогли перейти на половину поля динамівців та наблизитися до воріт В’ячеслава Суркіса.

Щойно завершилися перші півгодини гри, як гості повели у рахунку: після боротьби за м’яч та чудової передачі із глибини поля Білий вийшов віч-на-віч із голкіпером та свою нагоду не змарнував, влучним ударом вивівши гостей уперед – 1:0. Не пройшло і двох хвилин, як подвоїв перевагу Кремчанін: кияни розпочали атаку на своїй половині поля, після кількох передач по центру за м’яч поборовся Пономаренко, зберіг його та своєчасною передачею знайшов у штрафному майданчику Кремчаніна, який, залишившись без опіки, майстерно переграв воротаря – 2:0.

Наприкінці тайму міг відзначитися Пономаренко, який обіграв двох суперників, увірвався до штрафного майданчика та завдав удару – м’яч пролетів над поперечиною.

У другому таймі теж гостріше виглядали гості. Долгий знову врятував свою команду після удару Білого у площину воріт, кулаками вибивши м’яч. Також не втілилася у забитий м’яч і подача зі штрафного, коли удар динамівця вийшов неточним. У дальній кут цілив Пономаренко, але м’яч розминувся зі стійкою. Словом, загроза біля воріт господарів виникала регулярно. Тому пропущений столичною командою м’яч виглядав нелогічно. Втрата у центрі поля призвела до того, що Петрик, який нещодавно вийшов на заміну, отримав м’яч у штрафному майданчику та метрів з 12-13 вразив ціль, скоротивши відставання у рахунку – 1:2.

Наприкінці поєдинку «біло-сині» здобули право на небезпечний «стандарт» із півкола перед штрафним майданчиком – Маткевич перекинув стінку та цілив у правий кут, але воротар «Олександрії» знову був на висоті, у стрибку вибивши м’яч. Також відзначимо удар Маткевича низом, але і в цьому епізоді ситуацію контролював Долгий. У час, що залишився до завершення поєдинку, кияни провели ще кілька перспективних атак та були близькими до того, аби збільшити перевагу в рахунку як з гри, так і після стандартних положень, але киянам трохи не пощастило.

Тож у підсумку – виїзна перемога «Динамо» U19 з рахунком 2:1.

Зазначимо, що свій наступний матч у юнацькій першості України «Динамо» U19 проведе у суботу, 20 квітня, вдома проти «Полісся» (Житомир).

ОЛЕКСАНДРІЯ – ДИНАМО – 1:2
Петрик (65) – Білий (30), Кремчанін (32).
Олександрія: 1. Долгий, 23. Романенко, 37. Цевух (2. Хованюк, 76), 54. Бац, 18. Ткачук (27. Матківський, 76), 20. Ващенко (95. Міщенко, 60), 11. Кайда, 10. Радченко (к) (4. Малько, 76), 73. Прокопенко, 21. Жадан (14. Петрик, 60), 17. Базаєв.
Динамо: 71. Суркіс, 20. Гусєв, 4. Захарченко, 2. Михавко (37. Царенко, 65), 6. Котуха, 3. Балаба (к), 22. Осипенко (23. Озимай, 90+3), 8. Білий (18. Саленко, 82), 7. Кремчанін, 10. Маткевич, 11. Пономаренко (9. Лобко, 65).
Попередження: Суркіс (90+2).