Хайдук U-19 – Шахтар U-19 1:0. Звіт про невдачу в Спліті

Молодша команда «гірників» вибула з розіграшу Юнацької ліги УЄФА.

2023-02-08 22:36

У першому офіційному матчі року місце у воротах зайняв Твардовський, в обороні з перших хвилин на полі з’явились Дрозд, Савченко, Фарина та Булеза, у півзахисті зіграли Роспутько, Лосенко, Сігеєв, Глущенко та Ющенко, а єдиним нападником став Погорілий.

Тайм на адаптацію

На старті поєдинку господарі застосовували високий пресинг та активно працювали на чужій половині поля без м’яча. Перший же момент «Хайдук» створив після удару Кавелья, проте Твардовський вдало зіграв у рамці. «Гірники» відповіли відмінним ударом Роспутька з середньої відстані (Олександр спіймав м’яч з льоту), але хорватів теж виручив голкіпер.

Посеред тайму господарі вдруге загрожували воротам «Шахтаря», коли з подачі зі штрафного головою пробивав Вушкович – Твардовський знову на висоті. Під кінець тайму «гірники» могли двічі забити після дальніх пострілів Булези та Фарини, але удари цілі не досягли – 0:0 за рівної гри суперників після першого тайму.

Прикрий гол

По перерві команда Оскара Ратулутри виглядала гостріше за суперника. І вже в дебюті другого тайму чудовою нагодою не скористався Булеза: підключившись флангом під передачу Сігеєва, захисник не зумів пробити Буляна з гострого кута.

Більшість часу обидві команди грали в обережній манері, не ризикуючи відкриватись, проводячи поодинокі атаки. Одну з таких після проходу лівим флангом від Скоко завершив Брайкович – повз ворота.

А от на 82-й хвилині «Хайдук» зумів забити. Цапан подав зі штрафного, а Вушкович ударом головою перекинув Твардовського.

Уже за 5 хвилин Вушкович залишив свою команду в меншості, отримавши пряму червону картку за відмашку проти Лосенка, та «Шахтар» не встиг зрівняти рахунок і мінімально поступився.

У першому матчі року команда Оскара Ратулутри поступається та завершує виступи в Юнацькій лізі УЄФА.

ХАЙДУК U19 (Спліт) – ШАХТАР U19 (Донецьк) – 1:0
Гол: Вушкович (82)
Шахтар: Твардовський, Дрозд, Савченко, Фарина, Булеза, Роспутько, Лосенко, Ющенко (Янович, 59), Сігеєв, Глущенко (Пушкарьов, 82), Погорілий.
Вилучення: Вушкович (86, пряма червона картка) – Роспутько (90+5, друга жовта картка).