Японія (U-23) – Олімпійська збірна України 2:0. Звіт

Після чотириденного збору в угорському Сегеді команда Руслана Ротаня здійснила подорож на острів Кюсю, до міста Кітакюсю, що в префектурі Фукуока.

Орест ЛЕЛЕКА, «ПРЕСИНГ»

2024-03-25 14:27

Там за підтримки Асоціації футболу Японії синьо-жовті проводили поєдинок із місцевою збірною U-23. Це був перший в історії матч олімпійської збірної України.

Перший тайм проходив за переваги господарів. Фесюну довелося регулярно вступати в гру, низка ударів японців прийшла повз ворота, а на 33-й хвилині Мацукі з підбору влучив у поперечину. Українці відповідали своїми нечастими випадами, також незадовго до перерви Сич перевірив пильність Кокубо.

На старті другої половини гри Фесюн парирував небезпечний удар Аракі. Проте незабаром Сато зіграв на добиванні після кутового й відкрив рахунок. Надалі господарі продовжували контролювати хід гри, а Руслан Ротань спробував змінити ситуацію замінами.

Проте на 76-й хвилині господарі забили вдруге — Танака скористався помилкою синьо-жовтих біля власних воріт і поцілив у дальній кут. Відіграти бодай один м’яч нашим футболістам не вдалося, тож маємо поразку з рахунком 0:2.

ЯПОНІЯ U-23 – ОЛІМПІЙСЬКА ЗБІРНА УКРАЇНИ – 2:0
Сато (48), Танака (76).
Японія U-23: Кокубо, Секіне, Сузукі, Баба, Огата (Учіно, 84), Аракі (Танака, 67), Фуджіта, Мацукі (Уенака, 80), Ямада (Хіракава, 46), Сомено (Хосоя, 46), Сато (Комі, 80).
Олімпійська збірна України: Фесюн (Єрмаков, 60), Сич (Маценко, 71), Боль (Фаріна, 46), Дідик (Дячук, 60), Мартинюк, Сігеєв, Желізко, Шостак (Кулієв, 46), Назаренко (Федор, 71), Кухаревич (Кулаковський, 60), Шулянський (Кащук, 60).