ТМ. Німеччина U21 – Україна U21 2:0. Мельгоса починає з поразки

Сьогодні, 8 вересня молодіжна збірна України, яка готується до старту у кваліфікації Євро-2025 (U-21), зустрілася в спарингу з однолітками з Німеччини.

2023-09-08 21:23

Гра проходила на «Людвігспаркштадіоні» у Саарбрюкені та була першою для Унаї Мельгоси в якості головного тренера синьо-жовтих. Зазначимо, що іспанський фахівець очолив оновлену молодіжну збірну, де зібрані гравці 2002 року народження й молодші.

На початку зустрічі гості непогано контролювали м’яч, проте з часом ініціативу перехопили німці. Перший небезпечний момент створив Кнауфф, який змістився з флангу й пробив у руки Нещерету. Згодом Сігеєв в останній момент заблокував простріл Мукоко, також своїми спробами відмітилися Кляйне-Бекель і Рьоль. Незадовго до перерви після подачі Беєр випередив Нещерета, але схибив, пізніше Кнауфф також пробив над поперечиною.

Наша ж збірна не могла довести справу до акцентованого удару по воротах. Можна пригадати хіба випад Волошина, якому не дав пробити візаві, а також скидку Бражка після кутового, на яку не відгукнулися партнери.

У перерві тренери обох команд практично повністю змінили склади. Українці провели кілька непоганих атак, але без завершення. Натомість німці на 53-й хвилині відкрили рахунок: Вольтемаде перехопив м’яч і віддав до штрафного на Беєра, який пробив повз Фесюна.

Згодом господарі заробили небезпечний штрафний, однак Небель пробив повз ціль. Своєю чергою синьо-жовтим важко давалася гра на чужій половині поля. Хоча на 69-й хвилині Рубчинський небезпечно пробив з півкола після контратаки, а пізніше він же перевірив голкіпера дальнім ударом.

На 88-й хвилині німці відповіли ударом Тресольді, з яким упорався Фесюн. Утім, уже за мить господарі перехопили м’яч у центрі поля, Лемперле увірвався до штрафного та зумів подвоїти перевагу своєї команди. У підсумку збірна України поступилася 0:2.

Тепер на синьо-жовтих чекає гра відбору Євро-2025 (U-21) проти Північної Ірландії, яка відбудеться 12 вересня у Словаччині, на полі Національного тренувального центру Попрада (початок о 19.30 за київським часом).

Німеччина U-21 – Україна U-21 – 2:0
 Беєр (53), Лемперле (88).
Німеччина U-21 (стартовий склад): Урбіг, Кляйне-Бекель (Зіберт, 46), Гехтер (Аррей-Мбі, 46), Шмідт (Рідель, 46), Кнауфф (Роте, 46), Мартель (Брайтгаупт, 46), Браун (Вагнер, 46), Рьоль (Вольтемаде, 46), Груда (Лемперле, 46), Беєр (Небель, 56), Мукоко (Тресольді, 56).
Україна U-21: Нещерет (Фесюн, 46), Роман (Скорко, 46), Салюк (Боль, 46), Батагов (Слюбик, 60), Смоляков (Булеза, 46), Сігеєв (Рубчинський, 46), Бражко (Павлюк, 66), Лосенко (Ярмолюк, 46), Теслюк (Квасниця, 46), В'юнник (Краснопір, 46), Волошин (Брагару, 46).
Попередження: Мартель (35), Брайтхаупт (70), Рідель (81) - Бражко (62), Боль (68).