Молодь

ТМ. Україна U21 – Марокко U23 1:0. Репетиція вдалася

Сьогодні молодіжна збірна України провела товариський поєдинок проти команди Марокко U-23, яка, до речі, є майбутнім суперником олімпійської збірної України на літніх Іграх-2024 у Франції. Гра проходила в турецькій Антальї на стадіоні «Мардан».

2024-03-22 23:13

Початок матчу проходив у рівній боротьбі без моментів, аж поки на 19-й хвилині Очеретько ударом із підбору з-за меж штрафного не відкрив рахунок. Пізніше неточною спробою відмітився Горбач, затим Ель-Уаззані вийшов на побачення з Нещеретом, однак свій шанс упустив. Згодом не скористався помилкою біля воріт синьо-жовтих Беграуї, пробивши слабко.

На 33-й хвилині Хлань перехопив м’яч та увірвався до штрафного, але його удар заблокували. Марокканці відповіли небезпечним ударом Ель-Уахді, з яким упорався Нещерет. До перерви можна відмітити неточну дальню спробу Брагару.

У перерві Унаї Мельгоса змінив майже весь склад нашої команди. Другий тайм розпочався з невдалої дії голкіпера Марокко, коли м’яч ледь не влетів у ворота рикошетом. Пізніше з хорошої позиції Волошин головою пробив повз. На 64-й хвилині Квасниця здорово виконав штрафний, але воротар його удар парирував.

Марокканці відповіли проходом Еззалзулі, який із гострого кута не зміг переграти Кінарейкіна. Незабаром українці розігнали контратаку, яку Пастух завершив ударом у руки голкіперу, пізніше пробив у площину Краснопір. Суперники відповіли ударом Ель-Уахді, на який зреагував Кінарейкін. Наприкінці матчу українці заблокували небезпечний удар Беграуї. Згодом він же таки відправив м’яч у сітку, але зробив це з офсайду. У підсумку синьо-жовті втримали переможний рахунок  1:0.

Нагадаємо, що 26 березня в межах відбору молодіжного чемпіонату Європи відбудеться поєдинок Азербайджан  Україна, який пройде в Баку на «Азерсун Арена». Зустріч розпочнеться о 14:00 за київським часом. Додамо, що з п’ятьма перемогами в п’яти матчах команда Унаї Мельгоси впевнено очолює таблицю групи F.

Тим часом відбулися два матчі за участі суперників молодіжної збірної України у відборі Євро-2025 (U-21). Англія на виїзді розгромила Азербайджан (5:1), а Сербія в гостях зіграла внічию з Люксембургом (1:1).

УКРАЇНА U21 – МАРОККО U23 – 1:0
Гол: Очеретько (19).
Україна U-21: Нещерет (Кінарейкін, 46), Крупський (Роман, 46), Слюбик (Павлюк, 46), Батагов (Салюк, 46), Смоляков, Очеретько (Варфоломеєв, 46), Крушинський (Пастух, 46), Рубчинський (Яцик, 46), Брагару (Квасниця, 46), Горбач (Краснопір, 46), Хлань (Волошин, 46).