U-19: юнацька збірна України стартувала на турнірі в Сеулі з поразки від господарів

Сьогодні юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2005 року народження) стартувала на міжнародному турнірі в Південній Кореї поєдинком із господарями.

2023-10-10 16:15

Першими створили гольову нагоду українці – Деркач не реалізував вихід сам на сам із воротарем. Проте на 11-й хвилині відкрили рахунок корейці завдяки фланговій подачі та влучному удару головою. Синьо-жовті могли одразу відігратися, однак класний пас Кремчаніна не використав Гусєв.

На 24-й хвилині Пономаренко з лівого флангу увійшов до штрафного, а Василець замкнув його передачу, зрівнявши рахунок. Та все ж кінцівка першого тайму залишилася за корейцями, які спершу поцілили в стійку, а незадовго до перерви після подачі зі штрафного знову вийшли вперед.

Другий тайм краще розпочали господарі, створили кілька гольових нагод, а на 62-й хвилині після помилки українців у власному штрафному збільшили власну перевагу. На 78-й хвилині синьо-жовті скоротили відставання – подачу Годі зі штрафного ударом головою завершив Панченко. Утім, корейці миттєво відповіли своєю результативною атакою.

Наприкінці матчу небезпечний удар Михавка зі штрафного парирував кіпер. Своєю чергою Фесюк в одному з епізодів урятував нашу команду від п’ятого пропущеного м’яча. У компенсований час після кутового якимось дивом не зумів забити Гусєв.

У підсумку підопічні Олега Кузнецова поступилися з рахунком 2:4. Наступний поєдинок – із командою В’єтнаму, який пройде 12 жовтня.

Міжнародний турнір Seoul Cup (U-19)

10.10.2023

ПІВДЕННА КОРЕЯ (U-19) – УКРАЇНА (U-19) – 4:2 (2:1)
(11), (44), (62), (79) – Василець (24), Панченко (78).
Україна: Фесюк, Балаба (к), Білоконь (Лисенко, 46), Михавко, Гусєв, Ващенко, Михайлів (Янчишин, 61), Деркач (Микитюк, 72), Василець (Годя, 61), Кремчанін (Шамузов, 61), Пономаренко (Панченко, 72).
Попереджені: (38) – Білоконь (31), Михайлів (32), Балаба (52).

Час початку матчів – київський.

Нагадаємо, що з 15-го до 21 листопада ця юнацька збірна України гратиме у кваліфікаційному раунді Євро-2024 (U-19). За підсумками жеребкування синьо-жовті зустрінуться з командами Словаччини, Косова та Мальти (господар змагань).

Склад кваліфікаційних груп Євро-2024 (U-19)

Група 1: Франція, Данія, Ісландія, Естонія.

Група 2: Норвегія, Угорщина, Латвія, Гібралтар.

Група 3: Сербія, Шотландія, Болгарія, Андорра.

Група 4: Італія, Швеція, Швейцарія, Ліхтенштейн.

Група 5: Німеччина, Польща, Північна Македонія, Казахстан.

Група 6: Іспанія, Грузія, Кіпр, Молдова.

Група 7: УКРАЇНА, Словаччина, Косово, Мальта.

Група 8: Туреччина, Греція, Білорусь, Литва.

Група 9: Ізраїль, Хорватія, Вірменія, Фарерські о-ви.

Група 10: Чехія, Румунія, Фінляндія, Сан-Марино.

Група 11: Нідерланди, Боснія і Герцеговина, Азербайджан, Люксембург.

Група 12: Англія, Австрія, Уельс, Чорногорія.

Група 13: Ірландія, Бельгія, Словенія, Албанія.

Володарі двох перших місць у відбірних групах та найкращий із володарів третіх місць за результатами матчів із першою та другою командами приєднаються до Португалії в елітному раунді кваліфікації.

Збірна Північної Ірландії на правах господаря здобула пряму перепустку до фінальної стадії, яка пройде влітку 2024 року.