ЄВРО-2024 (U-17). Україна перемогла Грецію на старті еліт-раунда кваліфікації

Команда Юрія Мороза реалізувала більшість. Переможний м'яч на рахунку динамівця Богдана Редушка.

Орест ЛЕЛЕКА, «ПРЕСИНГ»

2024-03-06 17:26

Сьогодні матчем із Грецією юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) розпочала боротьбу в еліт-раунді відбору Євро-2024 серед гравців до 17-ти років.

За підсумками жеребкування еліт-раунду синьо-жовті потрапили до групи 4 разом зі збірними Греції, Швейцарії та Словаччини. Свій перший матч підопічні Юрія Мороза проводили проти господарів міні-турніру в грецькому місті Патри на Kostas Davourlis Stadium.

Перший тайм проходив за переваги еллінів, які завдали кількох ударів по воротах Макаренка, хоча і їхньому кіперу також довелося вступати в гру.

На 51-й хвилині греки залишилися в меншості — друге попередження отримав Мокріс. Ініціатива перейшла до нашої команди, певний час господарі трималися, проте все ж синьо-жовті дотиснули суперника. На 75-й хвилині Редушко з передачі Драгана відкрив рахунок, а пізніше Богданов реалізував пенальті.

Тож підопічні Юрія Мороза стартують із перемоги — 2:0. Наступний матч наші юнаки проведуть 9 березня проти Швейцарії.

Греція – Україна – 0:2
 Редушко (75), Богданов (80, з пенальті).
Україна: Макаренко, Шелекета, Третяк, Дігтяр, Стрільчук (Рибак, 85), Редушко, Озимай (Халілов, 89), Оличенко (Драган, 73), Богданов, Бондар (Гармаш, 73), Степанов (Денисов, 46).
Попереджені: Мокріс (30), Вірсокінос (45+1), Батаулас (81) — Оличенко (34), Озимай (84).

Україна – Словаччина (15:00)

Нагадаємо, жеребкування еліт-раунду поділило 32 команди на вісім груп. На кону – 15 путівок до фінальної стадії, яка проходитиме з 20 травня до 5 червня 2024 року на Кіпрі. У фінальну стадію за підсумками березневих матчів вийдуть вісім переможців груп еліт-раунду відбору та сім володарів других місць із найкращими результатами. До них приєднається країна-господар.