Азербайджан – Україна 0:3. ЄВРО-2025 (U21). Група F. Шоста перемога Мельгоси

Молодіжна збірна України здобула чергову  перемогу у відбірному турнірі Євро-2024 (U-21), впевнено розібравшись на виїзді з командою Азербайджану. Переможний гол на рахунку Олександра Яцика. Окрім нього у воротах господарів розписалися Олег Очеретько та Валентин Рубчинський.

Орест ЛЕЛЕКА, «ПРЕСИНГ»

2024-03-26 16:11

Чотири дні тому синьо-жовті в турецькій Антальї зіграли спаринг проти команди Марокко U-23 (1:0). Тепер же наша молодіжка прибула в Баку на офіційну гру, причому вийшла на поле в статусі лідера групи із п’ятьма перемогами в п’яти матчах.

Синьо-жовті одразу ж заволоділи ініціативою — Смоляков зі штрафного та Краснопір із гри перевірили кіпера, пробив повз ворота Рубчинський. Господарі відповіли ударом Джафарова в площину. На 25-й хвилині наша команда вийшла вперед — після кутового другим темпом Яцик замкнув передачу Крупського.

Азербайджанці могли відігратися, коли Ахундзаде протиснув захисників і вийшов на побачення з Нещеретом, проте Руслан дуель виграв. Надалі в збірної України був прохід Батагова, який обігрався з партнером, але пробив несильно. На 40-й хвилині подвоїв перевагу гостей Очеретько, після передачі Брагару завершивши класну комбінацію.

Не змінився хід гри й у другій її половині. На 56-й хвилині після закидання Очеретька з глибини забив третій м’яч синьо-жовтих Рубчинський. Надалі наша команда продовжила створювати моменти, проте зупинилася на підсумкових 3:0.

Таким чином, команда Унаї Мельгоси набрала 18 очок з 18 можливих і продовжує очолювати турнірну таблицю своєї групи. На три пункти від нас відстає Англія, яка сьогодні ввечері зіграє вдома з Люксембургом. Але для британців це буде сьомий матч кваліфікації.

АЗЕРБАЙДЖАН U-21 – УКРАЇНА U-21 – 0:3
 Яцик (25), Очеретько (40), Рубчинський (56).
Азербайджан U-21: Рамазанов, Ахмадов (Абасов, 78), Дамадаєв, Гусейнов, Маммадов, Сафаров (Рзаєв, 59), Джафаров (Алієв, 59), Е. Сафаров, Абдурахманов (Хасанзаде, 73), Велієв, Ахундзаде.
Україна U-21: Нещерет, Смоляков, Батагов, Салюк, Крупський, Яцик, Рубчинський (Павлюк. 84), Очеретько (Варфоломєєв, 74), Волошин (Квасниця, 84), Краснопір (Горбач, 74), Брагару (Хлань, 57).
Попереджені: Сафаров (42), Маммадов (64).