Анчелотті: «Ми почувалися комфортно, але нам не вистачало максимальної інтенсивності»

2024-05-01 11:04

30 квітня відбувся перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Баварія» та «Реал» Мадрид. Гра у Мюнхені завершилась із рахунком 2:2.

Ось як головний тренер «вершкових» Карло Анчелотті прокоментував результат протистояння:

«У першому таймі нам доводилося захищатись, але ми робили це без тієї інтенсивності, яку я хотів. У другому таймі вони йшли вперед, але я думаю, що тоді ми пресингували краще. Моє загальне враження полягало в тому, що ми почувалися комфортно, але нам не вистачало нашої максимальної інтенсивності. Тому в такому місці доводиться страждати – це знає кожен у світі.

За допомогою Крооса ми добре керували м'ячем, і «Баварія» не надто давила на наше володіння м'ячем. Був простір. Ми чекали, що вони гратимуть високо, вони так і зробили, і ми скористалися перевагою Тоні та Вінісіуса, забивши перший гол. Фантастичний пас, фантастичний фініш.

Кроос грав добре протягом усього матчу. У Джуда [Беллінгема] були судоми, тому, коли я робив заміни, я шукав свіжість. Все треба було міняти, і ми мали гравців на лаві запасних, яких я хотів використати. Зараз ми знаходимося у чудовій позиції в лізі і в цьому півфіналі теж – тепер нам потрібно викластися на повну, щоб потрапити на «Вемблі».

«Баварія» сьогодні зіграла у свій найкращий футбол, а ми – ні», – цитує Анчелотті офіційний сайт УЄФА.