ЧС-2022

Південна Корея – Гана 2:3. ЧМ-2022, група Н. Реалізація по-ганські

Збірна Гани в першому матчі групи Н із Португалією (3:2) особливо не вразила, але чудово показала себе з точки зору реалізації моментів, вичавивши практично все, що в неї було. Натомість Південна Корея на старті турніру зуміла нейтралізувати уругвайців Дарвіна Нуньєса та Луїса Суареса, хоча сама в атаці не виблискувала, заробивши нульову нічию.

«Футбольний клуб»

2022-11-28 17:15

Представник Африки й цього разу здивував неймовірною обережністю з гольовими шансами, використавши два з двох у першому таймі! В його середині захисник «Саутгемптона» Мохаммед Салісу після розіграшу «стандарту» виявився спритнішим за всіх у штрафному майданчика суперника й відкрив рахунок. А за десять хвилин півзахисник «Аякса» Мохаммед Кудус із «другого поверху» подвоїв перевагу, скориставшись пасом Джордана Айю з «Кристал Пелес».

Корейці, котрі крім володіння ініціативою нічим себе раніше не проявили, повернулися в гру після перерви й к завершенню години встановили рівновагу! Нападник «Чонбука» Чжо Гю Сон за три хвилини звів нанівець усі ганські сподівання на успіх, двічі влучно пробивши головою після флангових передач.

Проте радість Паулу Бенту та його підопічних була недовгою. Невдовзі хлопці Отто Аддо отримали свою третю нагоду і… 3:2! Іньякі Вільямс із «Атлетика» не зміг замкнути простріл зліва, але Кудус опинився в потрібному місці й оформив дубль, а разом із ним перемогу збірної Гани.

ПІВДЕННА КОРЕЯ – ГАНА – 2:3
 Чжо Гю Сон (58, 61) – Салісу (24), Кудус (34, 68).
Південна Корея: Кім Син Гю, Кім Мун Гван, Кім Єн Гвон, Кім Мін Чже (Квон Ген Вон, 90+2), Кім Чжин Су, Чжон У Єн (Гван Ий Чжо, 79), Квон Чган Хун (Лі Кан Ін, 57), Гван Ін Бом, Чжон Ву Єн (На Сан Го, 46), Сон Хин Мін, Чжо Гю Сон.
Гана: Аті-Зіджи, Лемпті (Одої, 78), Амарті, Салісу, Менса (Баба, 88), Парті, Кудус (Джику, 83), Абдул-Самед, А.Айю (Кьєре, 78), Дж.Айю (Сулемана, 78), Вільямс.
Попередження: Чжон У Єн (27), Кім Єн Гвон (77) – Амарті (21), Лемпті (73).