ЧС-2022

Як Мбаппе та Дешам надихнули Францію на камбек у фінальному матчі ЧС-2022

2022-12-22 16:04

На каналі TF1 показали документалку про збірну Дешама на чемпіонаті світу в Катарі, один із найцікавіших моментів – промова лідера команди Кіліана Мбаппе у перерві фінального матчу.

Про всяк випадок нагадаємо: Франція горіла 0:2, а у Мбаппе нічого особливо не виходило. Але він не хотів з цим миритися і виступив із драйвовою промовою:

«Хлопці, це фінал чемпіонату світу, матч усього життя. У будь-якому разі, гірше за те, що ми показали, вже не буде. Зараз ми повернемося на поле і або дозволимо їм валяти дурня, або додамо інтенсивності і підемо до єдиноборства. Ми маємо щось зробити.

Це фінал чемпіонату світу! Ми поступаємось у два голи, але можемо відігратися. Гей, таке буває раз на чотири роки».

Після цього слово взяв головний тренер команди Дідьє Дешам додав: «Хлопці, я скажу вам без агресії. Знаєте у чому різниця? Вони грають чортів фінал Кубка світу, а ми в нього не граємо!»

Спрацювало: у другому таймі Франція за допомогою дубля Мбаппе перетворила 0:2 на 2:2 і перевела гру на гарячий овертайм. Там Кіліан ще забив, але навіть цього не вистачило для перемоги.

Втім, без слів Мбаппе та Дешама фінал, можливо, і не вийшов би таким фантастичним.