Турніри

ЧС-2022

Степаненко: «Для мене цей сезон завершено»

2022-06-11 11:22

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко на своїй сторінці в мережі Instagram повідомив, що сезон для нього завершено.

«Останні місяці усі мої думки про Перемогу у війні та потрапляння на чемпіонат світу. Та ці мрії були пов‘язані одна з одною міцним зв‘язком, який був у мене у серці та грів душу. Потрапити до Катару – мета, яка була так близько, що ми майже зуміли до неї доторкнутися, відчути запах перемоги та подарувати найважливіше – посмішку та неймовірні позитивні емоції для Українців.

Сильні люди створюють свою вдачу, а українці – дуже сильна нація. Тепер це знають в усьому світі. І у війні ми обов‘язково переможемо, усі разом. І колись чемпіонат світу проведуть в Україні, я в цьому не сумніваюся.

На жаль, я не зможу допомогти збірній у матчах з Вірменією та Ірландією. Тому для мене цей сезон завершено. Ментально – найважчий сезон у моєму житті. І це дуже тяжкий досвід, який дає можливість зробити висновки та бути сильнішим. Все буде добре. Далі буде… Слава Україні!», – написав Степаненко.

dynamo.kiev.ua