Кривбас – Рух 1:3. Україна, 9-й тур. Руйнівники мрій

Команда Юрія Вернидуба відкрила рахунок у зустрічі, але не втримала перевагу і не скористалася нагодою очолити турнірну таблицю.

2023-10-01 17:45

«Кривбас» у дев’ятому турі приймав у Кривому Розі львівський «Рух» і у разі перемоги мав шанс одноосібно очолити турнірну таблицю. Початок гри пройшов у рівній боротьбі. Перші хвилин 15 команда Юрія Вернидуба ніяк не могла заволодіти ініціативою. Проходили атаки, але їм не вистачало гостроти. А от «Рух» декілька разів загрожував воротам Кліщука після дальніх ударів. Дідик приклався здалеку зі стандарту – вище воріт, а Едсон пробивав вже небезпечніше, і тільки реакція нашого воротаря вберегла червоно-білих від неприємностей.

«Кривбас» відповів хорошою фланговою атакою, коли проходив Хомченовський та віддавав у карний майданчик на Дібанго, який пробивав в дотик, але захисник встиг  заблокувати потенційно гольовий постріл. У подальшому криворіжцям було важкувато в атаці, а от рухівці виглядали дещо гостріше. Сапуга отримав м?яч у штрафному, удар низом – Кліщук на місці.

На 34-й хвилині гості навіть забили, але, Климчук перебував у положенні поза грою. Ближче до кінця тайму господарі вирівняли гру, та відкрили рахунок! Проти Хомченовського сфолили у чужому карному майданчику. Пенальті після перегляду VAR. Іліч підійшов до «позначки», та поклав м?яч у правий від себе кут – 1:0! Другий гол Хрвоє за команду з Кривого Рогу.

Початок другого тайму залишився за криворіжцями. Вони мали непогані моменти: Приходько, який замінив Луньова через пошкодження, пробивав головою з близької відстані – вище якимось чином. А потім Вакулко, який після заміни Луньова пішов грати на вістрі, трохи не влучив у ворота після флангової подачі. «Рух» перетерпів та провів свої гострі атаки.

Неочікувано все перевернулось з ніг на голову, коли за п?ять хвилин у середині другого тайму гостям вдалось тричі відзначитись у воротах Кліщука. Руніч, який вийшов на заміну, ударом злету зрівняв рахунок. За дві хвилини арбітр угледів пенальті в шрафній господарів зі сторони Бескоровайного. Климчук переграв з «позначки» Кліщука. Не встигли господарі отямитись після такого удару, як пропустили втретє.

Той же Руніч замкнув подачу справа – 1:3. Червоно-білі повністю перехопили ініціативу, проводячи ряд небезпечних атак, але оборона львів?ян трималась надійно. Варто зазначити, що і моментів у ворів гостей до кінця матчу майже не було. Активно увійшов у гру Жан По. Але запам?ятався тільки неточним пострілом злету у кінцівці. Відтак, 1:3 – перша домашня поразка «Кривбасу» у поточному чемпіонаті.

КРИВБАС – РУХ – 1:3
Іліч (42, з пенальті) – Руніч (63, 68), Климчук (66, з пенальті).
Кривбас: Кліщук, Понєдєльнік, Стецьков, Бескоровайний, Дібанго, Іліч (Жан По, 86), Бізімана (Татарков, 70), Вакулко, Хомченовський, Задерака (Кузик, 70), Луньов (Приходько, 42).
Рух: Ледвій, Сич, Слюбик, Дідик, Роман, Сапуга, Едсон (Плюман, 63), Пастух (Холод, 90), Притула, Теслюк (Квасниця, 54), Климчук, Лях (Руніч, 54).
Попередження: Приходько (82) – Лях (27), Ледвій (75), Роман (85).