Колос – Рух 0:1. Україна, 19-й тур. Звіт

Долю поєдинку у Ковалівці визначив удар Олексія Сича, який уразив ворота господарів на третій хвилині.

2024-03-02 21:21

«Рухівці» блискавично розпочали поєдинок: Сич обігрався на фланзі з Квасницею, після чого влучним ударом у дотик в дальній кут правий захисник «жовто-чорних» вже на 3-ій хвилині відкрив рахунок у зустрічі. До слова, це дебютний гол Сича в УПЛ. За мить Олексій ще раз небезпечно пробивав, цього разу здалеку, але захисник «Колоса» заблокував цю спробу. Згодом Квасниця головою переправляв м’яч у ворота – голкіпер впорався з цим ударом. Також здалеку стріляв Плюман, але не влучив у площину. Тоді як «Колос» у першій половині гри кілька разів вибігав у атаки, втім ковалівці так і не створили небезпечних моментів поблизу володінь Ледвія.

Другий тайм «жовто-чорні» могли також розпочати із забитого голу та не пощастило – м’яч після удару Климчука з гострого кута від поперечки пролетів вище воріт. А «Колос» тим часом створив перший свій момент у грі: після подачі з флангу Бурда вдарив повз площину.

«Рух» відповів ударом Плюмана зі штрафного – постріл на себе прийняла стінка. Згодом потужно з лінії карного майданчика пробивав Притула, але не влучив у ворота. А наприкінці матчу у гру довелося вступати Ледвію, який відбив небезпечний удар впритул у виконанні Безбородька. Водночас на останніх хвилинах «рухівці» впевнено довели справу до логічного кінця.

У підсумку, важлива виїзна перемога «жовто-чорних» з рахунком 1:0. В наступному турі «Рух» зіграє на виїзді проти «Дніпра-1». Поєдинок на «Дніпро-Арені» відбудеться у п’ятницю, 8 березня, а стартовий свисток пролунає о 13:00.

КОЛОС – РУХ – 0:1
Гол: Сич (3).
Колос: Фесюн, Лучкевич (Гусол, 83), Бондаренко, Бурда, Цуріков, Богданов, Демченко, Топалов (Ільїн, 64), Тотовицький (Безбородько, 64), Дієго (Велетень, 55), Паулаускас (Салабай, 83).
Рух: Ледвій, Сич, Слюбик, Дідик, Роман, Підгурський, Таллес (Притула, 56), Квасниця (Рунич, 56), Пастух, Плюман (Лях, 68), Климчук (Карабін, 68).
Попередження: Безбородько (73), Богданов (74), Ільїн (86) – Підгурський (70), Роман (82).