Рух – Дніпро-1 0:2. Україна, матч 5-го туру. Звіт

Перемога над «Рухом» дозволила «Дніпру-1» піднятися на 3-тю сходинку турнірної таблиці.

2023-11-01 20:12

В стартовому складі дніпрян на гру проти «Руха», котра завершала чотириматчеву гостьову серію спортклубівців, відбулись дві зміни у порівнянні в матчі у Кривому Розі і обидві стосувалися оборони – замість Каплієнка і Кравця цього разу вийшли Мірошніченко і Сваток, який відновився після пошкодження у Полтаві.

Зустріч розпочалася атаками «Руха», гравці якого застосували високий пресинг, не даючи спокійно розігрувати і приймати м’яч дніпрянам навіть на власній половині поля. Вже на 3-й хвилині господарі завдали першйи удар – Климчук поцілив над хрестовиною зі штрафного, а невдовзі рухівці створили справжній гольовий момент, коли Тислюк втік від захисників на побачення із Кінарейкіним і віддав пас на Руніча, котрому залишалось тільки влучно пробити, але львів’янин невдало приклався до м’яча, який пішов повз воріт. Невдовзі знову Руніч був на ударній позиції, але знову йому бракувало влучності. Між ударами Руніча намагався превірити пильністю дебютанта основного складу «Руха» Герети дальнім ударом, але м’яч пройшов над поперечиною.

Господарі продовжували тиск, але цим скористали дніпряни котрі провели чудову контратаку – Піхальонок кинув у прорив Філіппова, котрий вивів на удар Гуцуляка, але з його ударом впорався Герета, проте першим на добиванні був Філіппов – 1:0 на користь дніпрян.

«Рух» відповів черговим тиском, заробив кілька стандартів, але спортклубівці спокійно захищали ся, а Кінарейкін кілька разів здійснив перехоплення на виходах. А на 27-й хвилині чудова комбінація Мірошніченко – Філіппов – Піхальонок завершується влучним ударом Олександра у нижній кут – 2:0 на користь гостей. Дніпряни продовжили спокійно контролювати події на полі, і на 33-й хвилині Філіппов знову був на вістрі атаки, але цього разу голкіпер зумів відбити його удар з лінії карного майданчику.

Дніпряни продовжили добре комбінувати, проводячи атаки. Перспективні моменти могли виникнути після пасу п’ятою Філіппова на Мірошніченка, і розрізною передачі Рубчинського на хід Філіппову, але ці паси нажаль не доходили до адресатів.

Другий тайм очікувано розпочався атаками господарів. Небезпечну атаку рухівців три в два перервав Сваток, несильний удар ножицями Теслюка не був небезпечним для Кіннарейкіна, а постріл Сапуги з вбивчої позиції пройшов поруч із стійкою. На це дніпряни відповіли ударом з близької відстані, який влучив у захисника і заробив кутовий, після розіграшу якого Гереті довелося реагувати на удар з-за меж карного майданчику. Одразу ж і Кінарейкін продемонстрував реакцію після пострілу зі штрафного Слюбика.

На 64-й хвилині гостра контратака дніпрян завершилася пасом Гуцуляка на Лєднєва, але у того удар не вийшов. В іншому епізоді Ручинський протягнув м’яч майже до карного майданчику суперника і завдав удар, але вище воріт.

Тільки на 76-й хвилині господарі зуміли створити потенційно небезпечний момент, коли після стандарту Дідик завдав удар поруч із стійкою.

Дніпряни впевнено захищалися, а вже у компенсований арбітром час Гуцуляк в контратакі міг довести рахунок до великого після пасу Філіппова, але переграти воротаря Олексію не вдалося.

У підсумку дніпряни здобули дуже важливу перемогу, завершивши з дев’ятьма очками важку чотириматчеву гостьову серію.

РУХ – ДНІПРО-1 – 0:2
Філіппов (17), Піхальонок (27).
Рух: Герета, Роман, Слюбик, Дідик, Сич, Едсон, Пастух, Сапуга, Рунич (Квасниця, 53), Климчук (Соломон, 75), Теслюк (Карабін, 75).
Дніпро-1: Кінарейкін, Мірошніченко, Сарапій, Сваток, Адамюк, Рубчинський (Горбунов, 83), Бабенко, Лєднєв (Вітіньо, 65), Піхальонок (Кравець, 89), Гуцуляк, Філіппов.
Попередження: Теслюк (33), Слюбик (63) – Піхальонок (21), Гуцуляк (75), Мірошніченко (84).