Ворскла – Кривбас 1:4. Україна, 8-й тур. Звіт

Колектив Юрія Вернидуба вчасно відреагував на поганий початок гостьової зустрічі у власному виконанні.

2023-09-23 19:06

«Кривбас» у восьмому турі Прем’єр-ліги зустрічався на виїзді з «Ворсклою», і це був один з найпринциповіших матчів вікенду, адже у минулому сезоні суперники до останнього боролись за єврокубки, і тільки перемога у Полтаві вирішила тоді багато питань.

Юрій Вернидуб не став змінювати переможний склад, тому сьогодні з перших хвилин з’явились ті ж виконавці, що у переможній грі проти «Вересу». Дебют залишився за гостями, які провели декілька гострих атак, але забити не вдалось. Небезпечно було після флангового проходу Максима Задераки, але у останній момент полтавці м?яча вибили. Натомість господарі почали проводити і свої атаки.

І на 18 хвилині їм пощастило забити. Андрій Бацула увірвався у штрафний після передачі Івана Нестеренка та п?ятою відкинув під удар Артему Челядіну – 1:0. «Кривбас» такий хід подій не влаштовував, тому він знову пішов вперед. Поступово команда Вернидуба остаточно заволоділа ініціативою та зрівняла рахунок. На 31-й хвилині затяжна атака червоно-білих принесла результат.

Бізімана віддав на лівий фланг на Задераку. Макс виконував класну подачу, Олег Кожушко трошки не дістався до м?яча, але той по чудернацькій траєкторії пірнув у дальній кут – 1:1! Гості на хвилі успіху забили до перерви вдруге. Хрвоє Іліч відібрав м’яч у опонента в центрі поля, віддав далі на Юрія Вакулка. Далі пішов розрізний пас – Кожушко вийшов тет-а-тет з воротарем та пробив низом у дальній кут – 1:2!

До кінця тайму скоріше криворіжці були ближчі до того, аби забити ще, ніж «Ворскла», щоб зрівняти. Так Андрій Понєдєльнік потужно пробивав злету у ближній кут воріт полтавчан після флангової подачі, але неточно. Другий тайм розпочався з атак господарів, але забили червоно-білі. Іліч отримав м?яча у штрафному, виконав простріл, м?яч застряг у воротарському, звідкіля Кожушко розстріляв ворота – 1:3.

Гра дещо заспокоїлась, «Кривбас» продовжував контролювати хід матчу. Команди грали практично без моментів. Але наприкінці гості забили знову! Дібанго потужним пострілом під поперечину оформив дебютний гол за криворіжців – 1:4! Це був вирок сьогоднішнім амбіціям «Ворскли».

ВОРСКЛА – КРИВБАС – 1:4
Челядін (18) – Задерака (31), Кожушко (36, 51), Дібанго (82).
Ворскла: Ісенко, Пердута, Сантана (Островський, 84), Бацула, Корнієнко, Павлюк, Якубу (Хрипчук, 69), Кане, Нестеренко, Челядін (Крупський, 84), Степанюк.
Кривбас: Кліщук, Понєдєльнік, Стецьков, Бескоровайний, Дібанго, Іліч (Татарков, 71), Бізімана, Вакулко (Приходько, 71), Хомченовський, Задерака (По, 76), Кожушко (Дебелко, 62).
Попередження: Сантана (43), Якубу (57) – Кожушко (21), Дебелко (90+2).