Пономарьов: «Знову, на жаль, «Рух» провів два різних тайми»

2024-05-05 09:54

Головний тренер львівського «Руха» Віталій Пономарьов в ефірі УПЛ-ТБ прокоментував нічию з «Олександрією» (2:2) в матчі 27-го туру УПЛ:

«Знову, на жаль, «Рух» провів два різних тайми. Команда не виконала стартову установку і не зіграла так, як ми планували. У другому таймі в нас вже була повна перевага і «Олександрія» не мала моментів крім епізоду, коли забила другий гол. У «Руху» було достатньо нагод і команда добре провела другу половину матчу.

Слід далі працювати над психологією, адже дається взнаки вік хлопців: коли в них щось не виходить на полі, то вони починають хвилюватись і помилятися. Нашим гравцям слід отримати більше досвіду, аби впевненіше діяти у будь-яких ситуаціях. Незадоволений тим, що футболісти так грали в першому таймі, адже потрібно тримати удар навіть якщо гра тобі не вдається. Було дуже багато помилок, зокрема й у гравців, які мало помилялись протягом сезону. Ми звернемо на цю увагу і постараємось їх виправити.

Водночас я вдячний гравцям за те, що в другому таймі хлопці повернулися у гру. «Рух» мав хороші моменти, але в одних епізодах футболісти неправильно розпоряджались м’ячем, а в деяких моментах якісно зіграв голкіпер «Олександрії».