Колос – Кривбас 0:3. Україна, 6-й тур. Звіт

Команда Юрія Вернидуба святкує ефектну перемогу та, принаймні до завершення поєдинку за участі «Руху», піднялася на третє місце.

2023-09-03 19:08

«Кривбас» у шостому турі Прем’єр-ліги зустрічався в гостях із «Колосом», і це був другий поспіль гостьовий матч для криворіжців. Відзначимо, що повернувся до стартового складу команди Юрія Вернидуба після одноматчевої дискваліфікації капітан Дмитро Хомченовський.

Гру активно розпочали гості. Вже у дебюті після обрізки «Колоса» Хрвоє Іліч опинився на класній ударній позиції і пробивав вже у дальній кут, але захисник встиг підставити ногу та вибив м?яч майже з лінії воріт. Суперник відповів небезпечно після удару Антона Салабая. І все ж таки стартова активність «Кривбаса» принесла результат, коли пройшла довга передача через півполя – Максим Задерака побіг на побачення з Кірілом Фесюном, та поцілив точно у дальній кут – 0:1!

На хвилі успіху «Кривбас» міг забивати вдруге вже за кілька хвилин: Олега Кожушка вивели на ворота справа під кутом. Олег вирішив пробивати – голкіпер «Колоса» парирував як перший постріл, так і добивання форварда гостей. Ковалівці відповіли дещо пізніше: Сергій Мякушко зі стандарту ледь не поцілив у дальню дев?ятку –снаряд просвистів повз ціль. В цілому йшла рівна гра з невеликою територіальною перевагою червоно-білих.

Гості набагато цікавіше виглядали попереду: чи не кожна їх атака була небезпечною. А от колектив із Ковалівки грав фланговими подачами та пробивав здалеку та з середніх дистанцій. Щоправда, після декількох таких атак тільки самовідданість Андрія Понєдєльніка та Данили Безкоровайного вберегли «Кривбас» від проблем. У кінцівці тайму активніше виглядали червоно-білі, але забити другий гол не вдалось.

Другий тайм розпочався з непоганого пострілу Тимура Стецькова зі стандарту. Але воротар «Колоса» був на місці і забрав м?яч з другої спроби. На 55-й хвилині пройшла хороша флангова атака «Кривбасу», яку завершував Іліч. Але удар відверто не вийшов, хоча позиція була майже ідеальна – поруч зі стійкою. «Колос» знову відповів: Денис Безбородько, який тільки-но вийшов на заміну ледь не замкнув дальню стійку – вище воріт.

На 68-й хвилині Іліч виконав подачу з кута поля, а Понєдєльнік вистрибнув вище за усіх та ударом головою подвоїв перевагу гостей. «Колос» мав свій момент за п?ять хвилин, але декілька поспіль ударів з меж карного майданчика самовіддано заблокували захисники «Кривбасу». Кінцівка пройшла в обопільних атаках, але забили криворіжці. Це Задерака поцілив у ближній кут з меж штрафного – 0:3!

У підсумку ефектна перемога «Кривбасу», яка дозволила команді Юрія Вернидуба, принаймні до фінального свистка поєдинку між «Рухом» та «Металістом 1925», піднятися на третє місце.

КОЛОС – КРИВБАС – 0:3
Задерака (14, 87), Понєдєльнік (68).
Колос: Фесюн, Золотов, Бурда, Бондаренко, Лучкевич, Богданов (Болбат, 59), Оріховський (Мілько, 77), Цуріков, Демченко (Велетень, 54), Салабай (Безбородько, 59), Мякушко.
Кривбас: Кліщук, Понєдєльнік (Кузик, 89), Стецьков, Безкоровайний, Дібанго, Іліч (Приходько, 74), Бізімана, Вакулко (Татарков, 89), Хомченовський, Задерака (Блізніченко, 89), Кожушко (Дебелко, 81).
Попередження: Салабай (57), Бурда (90+5) – Бізімана (63).