Ворскла – Верес 2:1. Україна, 19-й тур. Звіт

Шосту поспіль домашню перемогу полтавцям забезпечив дубль Сергія Мякушка.

2024-03-02 17:54

Обидві команди програли свої перші поєдинки після зимової перерви. «Ворскла» в офіційній прем'єрі Долганського мінімально поступилася «Зорі», а «Верес» зазнав домашнього фіаско у матчі з «Колосом».

Перший небезпечний момент виник біля воріт господарів. Ісенко зреагував на удар Шастала, який замикав передачу з флангу. «Ворскла» відповіла класною комбінацією за участі Кане та Мякушка. Перший ефектним черпачком знайшов партнера у штрафному, а той прибрав суперника і цілив у дальній – Когут виручив.

«Ворскла» більше контролювала м'яч, однак «Верес» частіше і влучніше пробивав по воротах. На 36-й хвилині полтавці провели зразкову контратаку, яку завершував ударом злету Скляр. Гостей знову врятував Когут, діставши м'яча у лівому від себе куті.

А після цього підопічні Долганського почали провалюватися у захисті. Кучеров знайшов на дальній стійці Мрвальєвича, який пробив у стійку. Щоправда, чорногорський форвард швидко виправився. На 41-й хвилині новачок «Вереса» забив свій дебютний м'яч в УПЛ після передачі Дахновського – 0:1. Рівненський клуб ще й перервав жахливу безгольову серію в гостях, яка тривала понад 500 хвилин.

Симпатичний матч у Полтаві подарував швидкий гол на старті другого тайму. «Ворскла» зрівняла рахунок завдяки фірмовому голу Мякушка. Вихованець «Динамо» поцілив у дев'ятку метрів з 11-ти після передачі Пердути. Невдовзі вже Феліпе міг виводити полтавців вперед, класно розхитавши суперника, але Когут правильно обрав позицію. Згодом активізувався «Верес». Удар Шастала заблокував захисник, а гарматний постріл Сікейри парирував Ісенко.

У футбольних гойдалках більше пощастило полтавцям. Мякушко приніс «Ворсклі» перемогу трохи курйозним голом головою. Завдяки домашньому камбеку команда Долганського піднялася на 7 сходинку (26 очок), а «Верес» залишився на 15-й позиції (12 балів).

ВОРСКЛА – ВЕРЕС – 2:1
Голи: Мякушко (47, 81)  Мрвальєвич (42).
Ворскла: Ісенко, Пердута, Павлюк, Бацула, Хрипчук, Сіссоко, Феліпе, Скляр (Челядін, 60), Кане (Нестеренко, 80), М'якушко, Степанюк.
Верес: Когут, Морозко, Жуліо Сезар, Кучеренко, Шевченко, Банада (Янаков, 85), Кучеров, Шастал (Шестаков, 83), Сікейра (Гайдучик, 84), Дахновський (Шарай, 66), Мрвальєвич.
Попередження: Хрипчук (10), Кане (23), Скляр (54) – Банада (3), Жуліо Сезар (64), Сікейра (74).