Пономарьов: «Щоб перемагати, варто реалізовувати свої моменти»

2024-04-23 08:33

Коментар головного тренера «Руху» Віталія Пономарьова після нічиєї з «Минаєм» (1:1) в рамках 25-го туру Прем’єр-ліги.

– Щоб перемагати у таких матчах слід реалізовувати свої моменти. Нашим футболістам не вистачило сьогодні досвіду, адже слід грати холоднокровніше.

«Рух» зіграв сьогодні непогано. Звісно, хотілось перемогти і хлопці робили все від себе залежне задля цього, але, на жаль, не вдалось цього зробити. Зараз команда є претендентом на єврокубки. Хоч такого завдання перед «Рухом» і не ставили, але на гравців це все одно тисне і психологічно вони хочуть здобувати позитивний результат в кожному матчі. Втім, наразі хлопці до такого не готові. Ми зробили серйозний крок уперед, але слід продовжувати розвиватись і прогресувати.

«Минай» дуже організовано відіграв у цьому поєдинку, а також чудову гру провів голкіпер закарпатської команди. Всі бачать, як почав грати «Минай» у другому колі і він вже відібрав багато очок у своїх суперників. Це хороший колектив і було непросто грати з ними. Водночас і суперники тепер по-іншому налаштовуються на гру з «Рухом».

У перерві ми говорили про швидкість. Потрібно було швидше діяти, швидше приймати рішення, швидше працювати з м’ячем. Також слід було віддавати точні передачі, адже в першому таймі було багато браку в простих ситуаціях.

І Руніч, і Карабін додали в інтенсивності. Василь та Ярослав ще й мали хороші моменти аби забити. В принципі я задоволений всіма своїми гравцями. Вони інколи помилялись, але таке буде траплятись й далі, головне, аби вони робили правильні висновки. Я подякував всім за гру, бо футболісти створили багато моментів і ми грали у відкритий, яскравий та цікавий футбол.