Чорноморець – Колос 1:0. Україна, 17-й тур. Звіт

В Одесі «Чорноморець» здобув перемогу над «Колосом» та піднявся на 8-ме місце в турнірній таблиці УПЛ.

«Футбольний клуб»

2023-12-10 17:15

Гості розпочали матч із застосування високого пресингу, і це принесло користь. Одесити були вимушені подовгу розігрувати м’яч на своїй половині поля, а потім виконувати довгі передачі, що суттєво вплинуло на гострість атак.

Та й перший удар по воротам суперника завдали як раз ковалівці – Салабай у площину воріт не поцілив.

Господарі поля відповіли ударом головою Штогріна, але з дуже гострого кута пробити точно не вдалося.

Одесити більше володіли м
ячем, але перший тайм пройшов у рівній боротьбі.

По перерві «Чорноморець» почав діяти активніше і моменти біля воріт гостей почали виникати частіше. Спочатку Шпорн з вигідної позиції не влучив у ворота, потім Штогрін здійснив зухвалий прохід, але не зміг вчасно відпасувати на партнерів.

А на 75-й хвилині Фесюн порушив правила в боротьбі з Брагару, і головний арбітр Дмитро Панчишин призначив пенальті. Капітан одеситів Путря з позначки відкрів рахунок – 1:0.

«Колос» кинувся рятувати гру, але навіть серйозні загрози біля воріт «Чорноморця» створити не вдалося.

ЧОРНОМОРЕЦЬ – КОЛОС – 1:0
Путря (77, з пенальті).
Чорноморець: Варакута, Путря, Єрмаков, Гучек, Брагару, Кузик, Васильєв, Шпорн, Бадібанга, Ієде (Авагімян, 46), Штогрін.
Колос: Фесюн, Бурда, Бондаренко, Чорноморець, Лучкевич (Золотов, 46), Демченко, Мілько, Ємець, Велетень (Болбат, 61), Салабай, Ільїн (Мякушко, 61).
Попередження: Гучек (64) – Золотов (56), Бурда (84).