Кучеров: «Про виліт «Вереса» з УПЛ не може бути й мови»

2024-05-08 12:22

В заключному матчі 27 туру чемпіонату УПЛ футболісти «Вереса» здобули вольову звитягу над «Минаєм» – 3:1.

Капітан рівнян Валерій Кучеров ексклюзивно для Sport.ua поділився враженнями від вчорашнього протистояння:

«Якби не воротар «Миная» Олександр Кемкін, то ми б ще до перерви зняли з порядку денного питання про переможця. Але в другому таймі навіть його відмінна гра не допомогла «містянам» врятуватися від поразки.

На мій погляд, у поточному сезоні «Верес» найкраще зіграв у поєдинках із сусідами по турнірній таблиці – «Оболонню» та вчора – з «Минаєм». До речі, ці команди грали з нами у п'ять захисників, але нам вдавалося знаходити вразливі місця в їхній насиченій обороні. Бо добре вивчили суперників. Зокрема, з «Минаєм» ефективно діяли в перехідній фазі: варто гостям було перехопити м'яча на своїй половині поля, як завдяки вмілому відбору ми відразу ж розпочинали атакувати за більш сприятливих умов.

Попереду у «Вереса» ще три поєдинки з візаві, які також перебувають у нижній частині турнірної таблиці. Віримо у свої сили. Про виліт з еліти не може бути й мови».