ТМ. Динамо – Петрокуб (Молдова) 1:1. Звіт

«Динамо» провело передостанній, дев’ятий контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору в Туреччині, де столична команда готується до другої половини сезону.

Fcdynamo.com

2024-02-16 18:15

Суперником «біло-синіх» став представник Молдови – «Петрокуб», який представляє місто Хінчешті. Матч відбувся на полі Kaya Palazzo stadium.

Звітний матч завершився унічию, команди обмінялися забитими м’ячами у першому таймі – молдовани відзначилися на початку зустрічі, а кияни – у середині тайму.

Поєдинок розпочався із неприємності для киян. «Петрокуб» виконав стандартне положення з лівого флангу, після чого кияни у своєму штрафному майданчику не втримали М. Платіцу, і той плечем переправив м’яч у сітку – 0:1. Після такого «холодного душу» кияни взяли м’яч під свій контроль та проводили різноманітні атаки, і при цьому задіяли фланги та центр поля. Крім того, хлопці високо пресингували суперника, не даючи йому можливості вийти зі своєї половини поля. Але водночас і «Петрокуб» не підпускав українців занадто близько до своїх володінь.

У середині тайму кияни були винагородженні за свої зусилля: Дячук прекрасною передачею з глибини поля вивів на ударну позицію Супрягу, Владислав трохи зблизився з воротами та з правого кута воротарського майданчика вразив дальній кут – 1:1. Також активним був Беніто, який регулярно підключався до атак, але в одному епізоді м’яч після його удару вибив захисник, а у другому – зміг зреагувати воротар. Ще один удар Супряги теж прийшовся у руки голкіперу молдовської команди.

На завершення першої половини зустрічі Царенко заробив перспективний штрафний удар, який виконав Шапаренко, але у площину воріт не влучив – м’яч пролетів трохи повз ворота.

Початок другого тайму пройшов у схожому руслі. Особливо небезпечних моментів біля воріт обох команд не було, гравці намагалися загрожувати володінням одна одної з дальніх дистанцій. Футболісти по черзі втрачали м’яч, і на полі було багато сумбурних дій. Трохи активніше виглядали молдовські футболісти, які більше перебували із м’ячем. Доволі розмірений темп гри був порушений «вибуховою» атакою динамівців у кілька дотиків, але після прострілу до штрафного майданчика ніхто не зміг переправити у ворота.

Тим часом, біля протилежних воріт і Моргуну довелося вступити у гру після удару Клещенка – Валентин надійно забрав м’яч. Також футболісти «Петрокуба» намагалися створити загрозу володінням киян після стандартних положень, але також безрезультатно.

Зазначимо, що у цьому контрольному поєдинку тренерський штаб «Динамо» використав не так багато замін, як у попередніх матчах. Очевидно, причиною є награвання складу перед стартом офіційних матчів у другій половині сезону, а також те, що свій наступний контрольний поєдинок і заключний на зимовому зборі у Туреччині «Динамо» проведе вже завтра, 17-го лютого, проти ще одного представника Молдови – чемпіона країни «Шерифа» (Тирасполь).

ДИНАМО – ПЕТРОКУБ 1:1
 Супряга (29) – М. Платіка (2).
Динамо: 35. Нещерет (51. Моргун, 46), 44. Дубінчак, 25. Дячук, 34. Сирота, 90. Гусєв, 32. Михавко (9. Пономаренко, 46), 10. Шапаренко (8. Шепелєв, 46), 37. Царенко, 30. Діалло, 77. Беніто, 21. Супряга.
Петрокуб (стартовий склад): 16. Абалора, 21. Поттрніче, 50. Гільєрме, 11. С. Платіка, 90. Сардан, 8. Деміан, 20. Мелачіо, 39. Лунгу, 9. Амброс, 19. М. Платіка, 78. Клещенко.