Дніпро-1 – Верес 2:0. Україна, 10-й тур. Звіт

Матч на «Дніпро-Арені» пройшов за повної переваги команди Юрія Максимова, яка зняла всі питання ще в першому таймі.

2023-10-07 17:29

В стартовому складі дніпрян на гру проти «Вереса» в порівнянні з минулим матчем проти «Металіста 1925» відбулось кілька змін. Травмованого Когута на вістрі атаки замінив Філіппов, натомість відновився після пошкодження Бабенко, котрий повернувся в основу, Сарапій зайняв звичну позицію у центрі захисту замість Кравця,  а на лівому фланзі оборони Горбунов замінив Каплієнка.

Дніпряни одразу почали високо пресингувати суперника. Так спочатку Лєднєв зіграв на перехопленні, і непогано прострілював на Гуцуляка, але той трохи пробіг і не зумів завдати удар, а невдовзі після чергового перехоплення на чужій половині поля і пожежі у карному майданчику гостей Філіппов пробив у стійку воріт. Гол, як кажуть, назрівав і на 10-й хвилині Сарапій довгим пасом кинув у прорив Філіппова, котрий впевнено у карному майданчику переграв Курка, після чого спокійно спрямував м’яч у дальній від Паста кут - 1:0 і нарешті перший гол форварда за спортклубівців! Невдовзі Сарапій потужне пробив зі штрафного, і Пасту довелося відбивати цей удар.

На 25-й хвилині арбітриня матчу призначила пенальті за фол проти Лєднєва, але її колежанка на VARі змусила Романюк передивитися момент, і у підсумку 11-метровий було скасоване. Але найвищій футбольний суд вирішив інакше. За кілька хвилин той самий Вовченко, фол якого проти Лєднєва не було зафіксовано, зрізав м’яч у власні ворота після прострілу Адамюка – 2:0 на користь дніпрян! Спортклубівці продовжили тиск і ось вже Паст відбиває удар Піхальонка на кутовий, після подачі якого Сарапій б’є головою повз цілі. Гості свій перший удар завдали тільки на 43-й хвилині зустрічі, але Шарай з непоганої позиції пробив вище воріт.

Після перерви гра не змінилася. Вже на його початку Піхальонок заробив дуже небезпечний штрафний поблизу карного майданчику гостей, але після удару Лєднєва був тільки кутовий. Невдовзі чудовий шанс довести рахунок до великого мав той же Лєднєв, але перегравши голкіпера він не влучив у ворота, хоча у підсумку з’ясувалося, що перед цим в офсайді був Філіппов, котрий і виводив Лєднєва на побачення з Пастом. Далі Паст двічі рятував свою команду після ударів з близької відстані Піхальонка і Танчика (у другому випадку знову було підтверджено офсайд).

До завершення матчу дніпряни переконливо контролювали події на полі, при цьому суперники за весь цей час спромоглися лише на один неточний удар по воротах. У підсумку спортклуібвці здобули чергову перемогу в чемпіонаті України і продовжили наближатися до лідерів у турнірній таблиці!

ДНІПРО-1 – ВЕРЕС – 2:0
Голи: Філіппов (10), Вовченко (31, автогол).
Дніпро-1: Волинець, Горбунов (Каплієнко, 60), Сарапій, Сваток, Адамюк, Бабенко, Лєднєв (Є. Пасіч, 61), Рубчинський, Піхальонок, Гуцуляк (Мирошниченко, 79) – Філіппов (Танчик, 61).
Верес: Паст, Шевченко, Курко, Вовченко, Гакман, Кучеров (Кучеренко, 78), Кухарук (С. Шарай, 86), Яго, Балан, Шестаков (Марусич, 46), В. Шарай (Ковалюк, 46).
Попередження: Сарапій (86) – Шевченко (77).