Вернидуб та Кравченко прокоментували спаринг «Кривбаса» та «Олександрії»

2024-03-25 13:20

23 березня у Кривому Розі «Кривбас» та «Олександрія» зіграли контрольний матч. Зустріч завершилася на користь господарів з рахунком 5:2.

Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб високо оцінив суперника:

«Непоганий спаринг. Тим паче, що зараз «Олександрія» показує хороші результати. Ми розуміли, що ця команда на ходу, грає у непоганий, специфічний футбол. Зіграли 4 тайми по 30 хвилин. Завтра хлопці трошки відпочинуть, через тренування. І з понеділка працюємо, без вихідних, тому що у суботу вже грав з «Вересом» у Рівному».

Наставник «Олександрії» Сергій Кравченко назвав головні завдання спарингу:

«Це була важлива для нас гра у фізичному плані. Треба було виконати бігову роботу, фізичне навантаження. Багато гравців не було: 6 поїхало у олімпійську збірну, 1 – у U19. Перші 60 хвилин були рівні, а наступні - вже задіювали багато молоді. Але нічого страшного. Це досвід для них. Ми задоволені спарингом. Завтра відновлення, післязавтра – вихідний. І готуємося до «Минаю».

Наступний матч «Кривбас» зіграє у суботу, 30 березня, проти «Вереса». «Олександрія» на день пізніше проведе гру з «Минаєм». Дані поєдинки відбуватимуться в рамках 22-го туру УПЛ.