Украина

Премьер-лига

Григорій Суркіс висловив співчуття рідним і близьким Павла Швидкого

Сьогодні пішов із життя масажист та фізіотерапевт київського «Динамо» Павло Швидкий. Співчуття рідним та близьким Павла Миколайовича у зв'язку з непоправною втратою висловив Григорій Суркіс.

2022-01-24 13:01

Велика динамівська родина зазнала ще однієї важкої втрати. Звістка про передчасну смерть Павла Швидкого смутком і болем відбивається в серцях усіх, кому близький наш клуб. Пішла з життя світла, чуйна Людина. Не стало класного фахівця, справжнього професіонала.

Динамівські ноги – в надійних руках. Так понад сорок років характеризували діяльність Павла Миколайовича в медичному штабі столичного футбольного колективу. Наділений талантом від Бога, він був не тільки неперевершеним фізіотерапевтом і масажистом, а й душею команди, випромінюючи добро та тонкий гумор.

Залишаючись «за кадром» під час гучних тріумфів «Динамо» та збірних команд України, Павло Швидкий, однак, робив величезний внесок у перемоги своєю щоденною копіткою працею.

Згасла ще одна яскрава спортивна доля, перестало битися ще одне динамівське серце...

Висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким Павла Миколайовича. Світла пам’ять про нього в українському футбольному загалі збережеться назавжди – як приклад відданого служіння обраній справі, як приклад щирої любові до футболу. 

Григорій Суркіс

fcdynamo.com