УПЛ-2023/24. 12-й тур мовою чисел та фактів

«Кривбас» здобув свою 30-ту велику перемогу в чемпіонаті, в тому числі першу над «Дніпром-1».

2023-10-29 18:56

•
  • 1-а велика перемога «ЛНЗ» над «Оболонню» (у 1-й грі) стала для черкаського клубу і 1-ю домашньою великою вікторією в УПЛ.
  • 1-а велика поразка «Оболоні» в УПЛ (у 12-й грі).
  • Завершився переможний серіал «Дніпра-1», який тривав 5 ігор.
  • «Колос» перервав свою серію без пропусків голів в чемпіонаті, яка тривала 401 хвилину.
  • Завершилася безгольова серія «Колоса» в матчах з «Динамо», яка тривала в чемпіонатах 381 хвилину.
  • «Зоря» на своєму полі не забиває голів в чемпіонаті впродовж 356-ти хвилин.
  • Перервалася безгольова серія «ЛНЗ» в УПЛ, яка тривала 299 хвилин.
  • «Ворскла» пропустила 950-й гол в УПЛ (2 м’яч у грі).
  • «Динамо» 160-й раз зіграло внічию в УПЛ.
  • 120-й матч «Колоса» в УПЛ: +42=29-49 м’ячі 119-153.
  • «Олександрія» 100-й раз в УПЛ зіграла внічию.
  • Завершилася програшна клубна антирекордна серія «Динамо», яка тривала в УПЛ 2 гри.
  • Безпрограшна домашня клубна рекордна серія «Руху» триває в УПЛ 13 ігор: 4 перемоги та 9 нічиїх.
  • Рухівці утримують нічийну домашню клубну рекордну серію, яка триває в чемпіонаті 5 ігор.
  • Загальна безвиграшна серія «Олександрії» триває в УПЛ 10 ігор: 4 нічиї та 6 поразок, а в гостях – 8 ігор: 5 нічиїх та 3 поразки.
  • Безгольова серія «Минаю» в УПЛ триває 411 хвилин.
  • 2-й дубль в УПЛ оформлює Олег Кожушко («Кривбас»).
  • 5-й гол в УПЛ забиває Олександр Тимчик («Динамо»), Максим Ковальов («ЛНЗ»), 1-й – Денис Кузик («Кривбас», у 38-й грі), Олексій Сидоров («Металіст 1925», в 10-й), Мар’ян Фарина («Металіст 1925», у 8-й).
  • У 3-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Віктор Корнієнко («Ворскла»), який раніше забивав суперникам «Маріуполя», «Шахтаря», 2-му – Максим Ковальов («ЛНЗ») – «Інгульця».
  • 150-й матч в УПЛ провів Дмитро Нємчанінов («Минай»).
  • У 5-му для себе клубі УПЛ дебютує Андрій Тотовицький («Колос»), який раніше виступав за «Маріуполь», «Зорю», «Десну» та «Шахтар».
  • Юрій Вернидуб біля різних клубів УПЛ здобув 110-ту перемогу, в тому числі 20-ту з «Кривбасом».
  • 70-й матч Олега Дулуба біля керма різних клубів УПЛ: +20=23-27 м’ячі 67-92, 30-й – Валерія Кривенцова: +9=5-16 м’ячі 29-43.
  • 60-й домашній матч Віктора Скрипника біля керма різних клубів УПЛ: +31=14-15 м’ячі 87-57.
  • 1-а в УПЛ велика перемога клубів Олега Дулуба (у 70-й грі).
  • «Дніпро-1» при Юрію Максимову зазнало 1-ї поразки в УПЛ (у 7-й грі).
  • «Металіст 1925» при Едмару в гостях 10-й раз зіграв внічию в УПЛ.
  • 2-й із 3-х нереалізований пенальті в УПЛ у виконанні Богдана Лєднєва («Дніпро-1»), який стає автором 2400-го (!) удару з «позначки» в чемпіонатах України.
  • 1-й із 6-ти в УПЛ нереалізований пенальті у ворота Андрія Кліщука («Кривбас»).
  • 2-а в чемпіонатах червона картка для Владислава Шарая («Верес»), 1-а – Владислава Ваната («Динамо», у 52-й грі).
  • 60-й матч в УПЛ провів асистент арбітра Тарас Клименко (Хмельницький).
  • 1-й раз з початку чемпіонату гравці «Кривбасу» обійшлися без жовтих карток.
  • Найбільш коректна команда чемпіонату: «Рух» (24 жовті картки) – 24 очка, найбільш недисципліновані: «Оболонь» (31+4 червоні) та «Верес» (33+3) – по 39 очок.