Дніпро-1 – ЛНЗ 0:0. Україна, 6-й тур. Звіт

Завдяки вдалій грі свого голкіпера гості зуміли здобути перше очко під керівництвом Олега Дулуба.

2023-09-03 15:05

Важка ситуація для «Дніпра-1». Виліт з євро кубків став психологічним ударом по клубу, а тут ще й суто побутові проблеми: переїзд до прифронтового міста, ймовірний відхід через це легіонерів. Відсутність постійного головного тренера. На такому фоні навіть перемога над «ЛНЗ» не виглядала обов'язковою програмою.

В складі дніпрян відбулись відчутні зміни у порівнянні з нещодавнім матчем проти трнавського «Спартака». Залишились лише троє – Олександр Сваток, Олександр Піхальонок і Олексій Гуцуляк, котрий вперше вийшов у цьому сезоні в чемпіонаті після дискваліфікації. Багатьом виконавцям просто дали перепочити після виснажливого поєдинку в Кошицях, котрий тривав близько 130 хвилин. У першу ж чергу відзначимо дебют в чемпіонаті в складі дніпрян Євгена Волинця, який вперше зіграв після травми.

Дніпряни одразу захопили ініціативу притиснувши команду Олега Дулуба до його воріт, але перші спроби завдати удар блокувалися захисниками. Пробити частокіл ніг суперника вдалося після розіграшу першого кутового, але Пірес поцілив вище поперечини. Перший же по-справжньому гольовий момент дніпряни створили на 19-й хвилині – Олег Горін зробив хорошу передачу Гуцуляку, той змістився у центр і завдав потужного удару низом, але м’яч розминувся із стійкою в лічених сантиметрах.

Спортклубівці продовжували тиснути, подали до 34-ї хвилини шість кутових, але гостроти в їх діях явно не вистачало. Після чергового кутового Володимир Танчик заробив перспективний штрафний, але Піхальонок пробив над поперечиною. Гості ж великими силами вдало захищалися, а вперше потурбували Волинця несильним ударом тільки на 45-й хвилині.

А от на початку другого тайму вже по-справжньому попрацював Герман Пеньков, який зреагував на удар Едуарда Сарапія з близької відстані. Невдовзі непогана комбінація дніпрян завершується ударом Ігора Когута, але захисник встигнув підставити ногу і відвести загрозу від воріт, а на 55-й хвилині чудовий розіграш штрафного удару завершився потужним ударом Горіна низом, але Пеньков зумів зорієнтуватися і ногою відбити м’яч на кутовий.

Наступний момент був вже у Гуцуляка, який відгукнувся на пас Сарапія і опинився один перед воротарем, але пробив вище поперечини. А вже у наступній атаці Когут замикав простріл Танчика, але Пеньков знову проявив дива реакції.

Після цього гольовий момент створили і черкащани – Максим Прядун зумів знайти можливість для удару, але виручив Волинець, відбивши удар на перший у матчі кутовий для гостей.

Час спливав, а рахунок залишався 0:0. Поступово Валерій Городов ввів у гру свіжі сили, знявши лідерів Піхальонка і Гуцуляка, котрі проводили другий поспіль матч. Тим часом, Пеньков продовжував записувати в свій актив сейви – удар Піреса взяв намертво, а постріл Горіна відбив на кутовий, який став 11-м для дніпрян.

У підсумку дніпряни так і не зуміли дотиснути суперника – нічия 0:0. Своє перше очко з новою командою набирає Дулуб, але «ЛНЗ» залишається на передостанньому рядку турнірної таблиці.

ДНІПРО-1 – ЛНЗ – 0:0
Дніпро-1: Волинець, Танчик, Сваток, Сарапій, Горбунов (Каплієнко, 46), Горін, Когут (Рубчинський, 76), Гуцуляк (Лєднєв, 64), Піхальонок (Мірошніченко, 64), Пірес (Білл, 76), Філіппов..
ЛНЗ: Пеньков, Стасюк, Лопирьонок, Муравський, Насонов, Бойко, Савін (Норенков, 64), Калюжний, Наумець (С.Шестаков, 46), Прядун (Тарасенко, 87), Г.Пасіч (Хобленко, 76).
Попередження: Каплієнко (88), Горін (90+3) – Калюжний (54), Савін (58), Норенков (68), Бойко (90+2).