Ворскла – Металіст 1925 2:2. Україна, 12-й тур. Звіт

Харків'яни залишилися без трьох очок через помилку свого кіпера Олега Мозіля.

2023-10-29 17:05

Харків'яни залишилися без трьох очок через помилку свого кіпера Олега Мозіля
Перед очною зустріччю суперники перебували далеко не в найкращій формі. «Ворскла» програла два поспіль тури, а «Металіст 1925» – три.

Єдиний гол до перерви травився на 17-й хвилині, і він в активі харків'ян. Павло Ісенко парирував дальній удар Дмитра Юсова, але прямо перед собою на добивання Олексію Сидорову. Один з найкращих бомбардирів минулого розіграшу Першої ліги забив свій дебютний м'яч в еліті.

«Ворскла» відігралася в дебюті другої половини. Захист «Металіста 1925» панічно відбивав атаку полтавців, допоки м'яч не опинився у Віктора Корнієнка. Захисник, орендований у «Шахтаря», з другої спроби «прошив» Олега Мозіля. У гостей знайшовся свій герой, якого позичили у гірників. Мар'ян Фарина вдало зіграв на підборі і потужним ударом під поперечку змусив Ісенка капітулювати вдруге.

Перевага «Металіста 1925 «не протрималася і чотирьох хвилин. М'яч зірвався з ноги Івана Нестеренка на самісінькій лицевій, проте Мозіль примудрився пропустити легенький удар поміж рук – 2:2. Нічия продовжила невдалі серії команд, які залишаються в нижній половині таблиці.

ВОРСКЛА – МЕТАЛІСТ 1925 – 2:2
Корнієнко (47), Нестеренко (82) – Сидоров (17), Фарина (78).
Ворскла: Ісенко, Пердута, Павлюк, Сантана (Хрипчук, 57), Корнієнко, Скляр (Феліпе, 83), Челядін, Кане, Юрченко, Якубу (Нестеренко, 76), Степанюк.
Металіст 1925: Мозіль, Курило, Є.Ткачук, Фарина, Безуглий, Вачіберадзе, Габелок, А.Ткачук (Бичек, 64), Юсов (Чирук, 87), Сидоров, Ременюк (Дмитренко, 64).
Попередження: Сантана (54), Корнієнко (74), Павлюк (81) – Юсов (35).