Олександрія – Оболонь 2:2. Україна, матч 15-го туру. Звіт

«Олександрія» і «Оболонь» наприкінці гри влаштували обмін ударами, проте виявити переможця не змогли.

2024-04-17 20:14

Господарі поля з перших хвилин повели потужні атаки на ворота «Оболоні». Голкіперу гостей Федорівському нудьгувати не доводилось. Але реалізація щоразу підводила підопічних Руслана Ротаня.

А наприкінці першого тайму «Олександрія» ще й не реалізувала пенальті – Калюжний пробив несильно, і Федорівський парирував удар.

По перерві характер гри не змінився. Господарі поля багато атакували, але цим атакам бракувало гостроти. На 73-й хвилині м’яч опинився у воротах гостей – Безерра з флангу прострілив у центр, де опинився неприкритий Михайленко. Проте VAR зафіксував офсайд.

Втім, вже через кілька хвилин рахунок було відкрито. Головний арбітр Ярослав Козик довго передивлявся епізод біля воріт Єрмакова і врешті-решт призначив пенальті за порушення правил воротарем «Олександрії». Тарануха з позначки пробив невідпорно – 0:1.

І все ж відчайдушні атаки господарів поля принесли результат. Спочатку Погорілий відновив рівновагу, а потім Скорко з пенальті вивів «Олександрію» вперед – 2:1.

Проте, гості на останніх хвилинах зуміли врятувати матч – Краснопір зрівняв рахунок – 2:2.

ОЛЕКСАНДРІЯ – ОБОЛОНЬ – 2:2
Погорілий (88), Скорко (90+2, з пенальті) – Тарануха (79, з пенальті), Краснопір (90+7).
На 44-й хвилині Калюжний не реалізував пенальті (воротар).
Олександрія: Єрмаков, Кулаков, Шулянський (Беляєв, 55), Логінов (Білошевський, 71), Мартинюк, Кампуш, Калюжний, Ковалець, Калитвинцев (Беззера, 71), Копина (Скорко, 86), Михайленко (Погорілий, 86).
Оболонь: Федорівський, Осман, Дубко, Приймак, Лук?янчук, Нагієв (Чернов, 62), Черненко, Мороз (Косовський, 62), Груша (Прокопенко, 46), Тарануха (Вовкун, 87), Вишневський (Краснопір, 46).
Попередження: Калюжний (11), Беляєв (68), Єрмаков (78) – Груша (42), Мороз (47), Прокопенко (60), Вовкун (90+1).