«Минай» – «Динамо»: бомбардирські розклади

2024-04-16 17:36

У середу, 17 квітня, продовжиться матч 16-го туру УПЛ, який мав відбутися 3 грудня минулого року, проте був перерваний на другій хвилині (1:08) через повітряну тривогу та не був дограний. Він пройде на домашньому стадіоні киян – «Динамо» ім. В. Лобановського. Початок зустрічі – 15:30.

З огляду на те, що суперники «біло-синіх» отримали професійний статус у сезоні-2018/19, історія зустрічей «Динамо» та «Миная» налічує всього дев’ять офіційних матчів: двічі команди зустрічалися в розіграші Кубка України та сім разів – у чемпіонаті України. У всіх поєдинках переможцями ставали динамівці, пропустивши від закарпатців лише два м'ячі, авторами яких стали Роберт Гегедош, котрий вже не виступає за «Минай», та Вадим Вітенчук.

У нинішньому складі закарпатської команди є тільки один футболіст, який вражав ворота «Динамо», граючи за інші клуби. Це захисник Дмитро Немчанінов, який у сезоні-2013/14 забивав киянам у складі луцької «Волині».

Динамівці відправили у ворота «Миная» 21 м'яч: 16 – у рамках чемпіонату України та ще 5 – у кубкових матчах. Серед нинішніх динамівців найкращими бомбардирами в очних матчах із закарпатцями є Микола Шапаренко та Владислав Ванат, які мають на своєму рахунку по три голи. Двічі у воротах «Миная» відзначився Віталій Буяльський.

По одному результативному удару в активі Олександра Андрієвського, Антона Царенка й Олександра Караваєва.

Ще одного разу автоголом у цьому протистоянні відзначився колишній хорватський центрбек закарпатців Мислав Матич.